© Copyright Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

Youtube ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice

W dniu 9 listopada 2018 roku świętowaliśmy uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Młodzież klas drugich zaprezentowała wzruszający i dający do myślenia program artystyczny. To było niesamowite przeżycie. Nad całością przedsięwzięcia czuwały prof. Anna Kruszyńska, prof. Ewelina Policińska, prof. Dorota Augustajtys i prof. Agnieszka Zimny.

Jednakże najważniejszą częścią programu było wspólne odśpiewanie naszego hymnu - Mazurka Dąbrowskiego

Ponad 1600 szkół z województwa łódzkiego przyłączyło się do akcji "Rekord dla Niepodległej". Punktualnie o godzinie 11:11 dzieci, młodzież i nauczyciele wspólnie zaśpiewali cztery zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego".

Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w piątek (9 listopada) w szkołach w całej Polsce uroczyście odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego. Do akcji "Rekord dla Niepodległej" przyłączyło się ponad 1600 placówek z województwa łódzkiego. W regionie śpiewało zatem ponad 300 tysięcy uczniów. - Ważne jest wspólne śpiewanie hymnu, to że razem pokazujemy, że jesteśmy Polakami, pamiętamy o odzyskaniu niepodległości, o istnieniu Polski - mówiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 30 im. rotmistrza Pileckiego w Łodzi. W całej Polsce udział w akcji "Rekord dla Niepodległej" zadeklarowało prawie pięć milionów uczniów.

My również przyłączyliśmy się do tej wielkiej akcji.

100 lat Niepodległej

09 listopada 2018

Ośmiel się być mądrym

Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Kursy kwalifikacyjne

Projekty i staże europejskie

Nasze sukcesy

Nasi partnerzy