© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

Youtube ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice

W dniu 9 listopada 2018 roku świętowaliśmy uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Młodzież klas drugich zaprezentowała wzruszający i dający do myślenia program artystyczny. To było niesamowite przeżycie. Nad całością przedsięwzięcia czuwały prof. Anna Kruszyńska, prof. Ewelina Policińska, prof. Dorota Augustajtys i prof. Agnieszka Zimny.

Jednakże najważniejszą częścią programu było wspólne odśpiewanie naszego hymnu - Mazurka Dąbrowskiego

Ponad 1600 szkół z województwa łódzkiego przyłączyło się do akcji "Rekord dla Niepodległej". Punktualnie o godzinie 11:11 dzieci, młodzież i nauczyciele wspólnie zaśpiewali cztery zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego".

Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w piątek (9 listopada) w szkołach w całej Polsce uroczyście odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego. Do akcji "Rekord dla Niepodległej" przyłączyło się ponad 1600 placówek z województwa łódzkiego. W regionie śpiewało zatem ponad 300 tysięcy uczniów. - Ważne jest wspólne śpiewanie hymnu, to że razem pokazujemy, że jesteśmy Polakami, pamiętamy o odzyskaniu niepodległości, o istnieniu Polski - mówiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 30 im. rotmistrza Pileckiego w Łodzi. W całej Polsce udział w akcji "Rekord dla Niepodległej" zadeklarowało prawie pięć milionów uczniów.

My również przyłączyliśmy się do tej wielkiej akcji.

100 lat Niepodległej

09 listopada 2018

Kursy kwalifikacyjne

Projekty i staże europejskie

Nasze sukcesy

Nasi partnerzy

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach