© Copyright Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

Youtube ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice

Ośmiel się być mądrym

Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Kursy kwalifikacyjne

Projekty i staże europejskie

Nasze sukcesy

Nasi partnerzy

Kontakt do Zespołu Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego
w Sędziejowicach

Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego

98-160 Sędziejowice

Sędziejowice Kolonia 10

 

tel/fax:  (+48) 43 677-10-04

 

Sekretariat szkoły: sekretariat@zsrgrabski.pl

Dyrektor szkoły: dyrektor@zsrgrabski.pl

Wicedyrektor szkoły: wicedyrektor@zsrgrabski.pl

Księgowość:

Główny księgowy: glowny_ksiegowy@zsrgrabski.pl

Referent ds. księgowości: m.marciniak@zsrgrabski.pl

Kadry: kadry@zsrgrabski.pl

Kierownik gospodarczy: kierownik@zsrgrabski.pl

Kierownik szkolenia praktycznego: szkolenie@zsrgrabski.pl

Biblioteka: biblioteka@zsrgrabski.pl

Pedagog szkolny: pedagog@zsrgrabski.pl

Internat szkoły: internat@zsrgrabski.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych: administrator@zsrgrabski.pl

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) w systemie ePUAP:

/ZSRSedziejowice/SkrytkaESP

lub

/ZSRSedziejowice/domyslna