Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

24 października 2023

Brązowy medal ze Stuttgartu jest nasz

Mamy to! Brąz ze Stuttgartu jest nasz!


Młodzieżowa Reprezentacja Polski prowadzona przez Krystiana Dreszlera zdobyła brązowy medal w międzynarodowym konkursie odbywającym się podczas targów SUFFA w Stuttgarcie. W zawodach wzięło udział 50 drużyn a nasi reprezentanci zajęli trzecie miejsce. Zatem serdeczne gratulacje dla pierwszej w historii młodzieżowej reprezentacji Polski, w skład której wszedł nasz uczeń - Mikołaj Cieślarek, uczeń klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. 
Dziękujemy Stowarzyszeniu Rzeźników i Wędliniarzy RP, którzy wsparli nas w tych zawodach bo to ta instytucja była pomysłodawcą stworzenia młodzieżowej reprezentacji. Przygotowania, eliminacje i treningi udało się zrealizować dzięki środkom z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego

Targi SÜFFA to najważniejsze targi branży mięsnej w krajach niemieckojęzycznych prezentujące produkty i rozwiązania w obszarze produkcji, przetwórstwa mięsa, sprzedaży i wyposażenia sklepów mięsnych.
Dodatkowo w południowych Niemczech jest największe zagęszczenie zakładów mięsnych. Targi SÜFFA koncentrują się na produktach i innowacjach – od tradycyjnego rzemiosła po produkcję na dużą skalę, w obszarze przetwórstwa mięsa, sprzedaży i wyposażenia sklepów. Również liczne konkursy i bogaty program ramowy sprawiają, że targi od lat są obowiązkowym miejscem spotkań dla całej branży.
Targi SÜFFA to jednak nie tylko prezentacja oferty wystawców, ale również miejsce spotkań, nawiązywania kontaktów, wymiany wiedzy, pomysłów, doświadczeń oraz dialogu specjalistów z branży. Dlatego nieodłącznym elementem imprezy stały się konferencje i seminaria towarzyszące targom. 

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach