Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

07 marca 2020

Być kobietą...

Wesoły Dzień Kobiet w ZSR Sędziejowice.

Tegoroczny Dzień Kobiet przypadł w niedzielę, dlatego już w piątek 6 marca 2020r. w Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach odbyła się wesoła i sympatyczna uroczystość, na której gościły Mamy, Babcie i Siostry obecnych i przyszłych uczniów tej szkoły. Impreza miała przede wszystkim charakter integracyjny, dlatego zaproszeni zostali na nią również panowie. Niektórzy skorzystali z zaproszenia i dotrzymywali towarzystwa swoim małżonkom. I o to właśnie chodziło. Spotkanie uświetnili swoją obecnością oficjalni goście: Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego – Pani Dorota Więckowska, Wicestarosta Powiatu Łaskiego – Pani Teresa Wesołowska, Wójt Gminy Sędziejowice – Pan Dariusz Cieślak i Przewodniczący Rady Gminy Sędziejowice – Pan Jarosław Bartczak. Nasi oficjalni goście złożyli wszystkim Kobietom serdeczne życzenia, a Wójt Gminy Sędziejowice wraz z Przewodniczącym Rady Gminy wręczyli Paniom kwiaty i poczęstowali cukierkami.

Uroczystość poprowadził absolwent szkoły i zarazem Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach – Pan Grzegorz Brożyński. Zabawę i dobry humor Paniom, które tak licznie przybyły na naszą uroczystość, zapewniły występy kapeli „Sędziej” oraz skecze w wykonaniu chłopców z kl. II Technikum Rolniczego (Jakub Jachacz), kl. II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych (Błażej Nowak) i kl. III Technikum Rolniczego ( Piotr Rabski).

Oprócz dobrej zabawy był też smaczny poczęstunek. Ciasta, kawę i herbatę przygotowali uczniowie Technikum Żywienia pod opieką nauczycieli przedmiotów gastronomicznych .Dodatkową atrakcją były stoiska specjalnie dla Pań: stoisko prezentujące zabiegi kosmetyczne, stoisko z damską bielizną, stoisko Amazonek, na którym można było nauczyć się prawidłowo badać piersi oraz stoisko z kartkami wielkanocnymi wykonanymi przez uczniów i nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i zechcieli spędzić piątkowe popołudnie z nami. Impreza była naprawdę udana i sądzimy, że stanie się kolejną tradycją szkoły.

Z okazji Dnia Kobiet płeć męska społeczności Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach składa wszystkim Kobietom, a w szczególności tym związanym z naszą szkołą, najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, miłości, pogody ducha, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym i zawodowym.Drogie Panie, to Wy czynicie ten świat piękniejszym i lepszym. Za to Wam dziś dziękujemy.

 

Więcej materiału (zdjęcie i wideo) tutaj:

oraz na profilu Posła na Sejm RP, Pana Piotra Polaka:

 

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach