Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

21 grudnia 2019

Czas Świąt Bożego Narodzenia

Trudno wyobrazić sobie przedświąteczny czas w Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach bez jasełek. Przedstawienia jasełkowe od wielu lat tworzą w naszej szkole przedświąteczny klimat i wprowadzają nas w czar świąt Bożego Narodzenia.

 

W tym roku świąteczne przedstawienie odbyło się w piątek 20 grudnia – w ostatnim dniu nauki przed długo oczekiwaną przerwą. Przygotowali je uczniowie klasy I Technikum Żywienia i kl. I Technikum Rolniczego (Weronika Rygielska, Edyta Celeban, Angelika Bączyk, Lidia Boćkiewicz, Klaudia Rulko, Angelika Chudobińska, Julia Włodarczyk, Dawid Grabarczyk i Adrian Płóciennik) pod kierunkiem Pani Marleny Kaźmierczak.

Pomoc w przygotowaniu uroczystości okazali też: Pani Dorota Augustajtys i uczniowie kl. IV TR: Jarosław Witczak i Dawid Grandyberg.

 

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli możliwość integracji i zaprezentowania swoich talentów, zaś cała społeczność szkolna miała okazję do wspólnego spotkania, złożenia sobie życzeń oraz podzielenia się opłatkiem. Jak co roku dzielenie się opłatkiem zorganizował Pan Dyrektor Paweł Kałuda.

 

Na uroczystości odbyło się też wręczenie nagród uczniom promującym czytelnictwo. Nagrody przyznała Pani Joanna Kubiak-Włodarczyk.

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, ciepła i obfitości wszelkich dóbr. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni marzenia. Niech radość i pokój towarzyszą nam wszystkim przez cały nowy 2020 rok.

 

Społeczność Zespołu Szkół Rolniczych

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach.

 

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach