Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

22 marca 2017

Jarek Witczak z kl. I TR na Eliminacjach Powiatowych do 62 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

W dniu 20 marca 2017 roku w Łaskim Domu Kultury odbyły się Eliminacje Powiatowe do 62 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.Zgodnie z regulaminem w konkursie mogą brać udział: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz dorośli.

Celem konkursu jest popularyzacja literatury i kultury słowa wśród młodzieży i osób dorosłych. W tym roku do konkursu zgłosili się: Jarosław Witczak – uczeń z naszej szkoły oraz Rafał Jutrznia, Weronika Miksa i Anita Wartalska - uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Łasku. W jury konkursu zasiadały: pani Elżbieta Wojtacka – Ślęzak, pani Krystyna Mianowska oraz pani Magdalena Kelnerowska. Uczestnicy konkursu recytowali 1 utwór poetycki i fragment prozy, prezentując naprawdę wysoki poziom.

Jury po wysłuchaniu prezentacji postanowiło przyznać nagrodę Rafałowi Jutrzni z Liceum Ogólnokształcącego w Łasku i tym samym zakwalifikować go do przeglądu rejonowego. Nagrody za udział przyznano: Weronice Miksie, Anicie Wartalskiej z Liceum Ogólnokształcącego w Łasku oraz Jarosławowi Witczakowi z naszej szkoły. Pamiątkowe książki i upominki zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Łasku. Naszemu uczniowi Jarkowi Witczakowi z klasy I Technikum Rolniczego tym razem nie udało się zakwalifikować do dalszego etapu, ale przynajmniej dostrzeżono jego talent i predyspozycje. To także się liczy.

Tekst: mgr Lidia Hachulska-Jędraszek

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach