Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

21 grudnia 2022

Już jest nasz: New Holland T7.230 Black

Mamy powody do dumy. Dzięki środkom Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zakupiliśmy  nowoczesny sprzęt, który bez trudu sprosta wymaganiom współczesnego rolnictwa i rolnictwa precyzyjnego, a jednocześnie będzie stanowił doskonałą bazę dydaktyczną dla młodzieży kształcącej się w naszym ZSCKR w Sędziejowicach w zawodach rolniczych i okołorolniczych. 
Tym razem prezentujemy nasz ciągnik rolniczy: czarny New Holland T7.230 - monster o mocy 180KM, 6,7 litra pojemności.

Agregat uprawowo-siewny Maschio Gaspardo to także najnowszy składnik naszej nowoczesnej bazy dydaktycznej. Dzięki wsparciu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zakupiliśmy tę maszynę, niezbędną do prowadzenia produkcji roślinnej, na przykładzie której kształcić się będą młodzi rolnicy w naszej szkole i CKU. Agregat uprawowo-siewny jest niezbędny do prowadzenia produkcji roślinnej. Z nowym ciągnikiem New Holland T.7 stanowią parę idealną.


Zgodnie z założeniami CKU planujemy także kształcić i stanowić ośrodek dobrej praktyki dla rolnictwa lokalnego. Utrzymujemy dobry kontakt z rolnikami i gospodarstwami rolnymi,  instytucjami i agencjami rolnymi. Już planujemy pokazy naszych maszyn i ich możliwości, jak tylko dotrze pozostały sprzęt i jak będzie sprzyjać aura. Kiedy tylko szata natury zmieni się z białej zimowej na wiosenną - ruszamy z akcją. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - bardzo dziękujemy za to, że możemy się cieszyć najnowocześniejszą bazą dydaktyczną szkoły. 

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach