© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

Youtube ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice

Mamy powody do dumy. Dzięki środkom Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zakupiliśmy  nowoczesny sprzęt, który bez trudu sprosta wymaganiom współczesnego rolnictwa i rolnictwa precyzyjnego, a jednocześnie będzie stanowił doskonałą bazę dydaktyczną dla młodzieży kształcącej się w naszym ZSCKR w Sędziejowicach w zawodach rolniczych i okołorolniczych. 
Tym razem prezentujemy nasz ciągnik rolniczy: czarny New Holland T7.230 - monster o mocy 180KM, 6,7 litra pojemności.

Agregat uprawowo-siewny Maschio Gaspardo to także najnowszy składnik naszej nowoczesnej bazy dydaktycznej. Dzięki wsparciu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zakupiliśmy tę maszynę, niezbędną do prowadzenia produkcji roślinnej, na przykładzie której kształcić się będą młodzi rolnicy w naszej szkole i CKU. Agregat uprawowo-siewny jest niezbędny do prowadzenia produkcji roślinnej. Z nowym ciągnikiem New Holland T.7 stanowią parę idealną.


Zgodnie z założeniami CKU planujemy także kształcić i stanowić ośrodek dobrej praktyki dla rolnictwa lokalnego. Utrzymujemy dobry kontakt z rolnikami i gospodarstwami rolnymi,  instytucjami i agencjami rolnymi. Już planujemy pokazy naszych maszyn i ich możliwości, jak tylko dotrze pozostały sprzęt i jak będzie sprzyjać aura. Kiedy tylko szata natury zmieni się z białej zimowej na wiosenną - ruszamy z akcją. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - bardzo dziękujemy za to, że możemy się cieszyć najnowocześniejszą bazą dydaktyczną szkoły. 

Już jest nasz: New Holland T7.230 Black

21 grudnia 2022

Kursy kwalifikacyjne

Projekty i staże europejskie

Nasze sukcesy

Nasi partnerzy

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach