© Copyright Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

Youtube ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice

W piątek 24 kwietnia 2015 r. pożegnaliśmy klasy maturalne. W tym roku mury naszej szkoły opuściły klasy: IV Technikum Rolniczego, IV Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego, IV Technikum Agrobiznesu i IV Technikum Architektury Krajobrazu.

Świadectwa ukończenia technikum (w tym z wyróżnieniem dla Joanny Korkosz, Małgorzaty Bajer, Marty Frach i Darii Maciejewskiej ) oraz nagrody abiturienci otrzymali na uroczystej akademii szkolnej z rąk dyrektora - Pana Pawła Kałudy.

Uczniów kończących szkołę żegnali: młodsi koledzy i koleżanki, wychowawczynie: Panią Eweliną Policińska, Pani Anna Kruszyńska i Pani Lidia Hachulska-Jędraszek , dyrektor, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agata Grondowy.

Ważnym punktem uroczystości było przekazanie sztandaru szkoły. Młodsi uczniowie z dumą przejęli sztandar od starszych kolegów.Były też kwiaty, przemówienia i wzruszenia.Specjalny prezent dla abiturientów przygotowały klasy trzecie wraz z wychowawcami - Piotrem Bendkowskim i Dorotą Augustajtys. Był to występ z humorystycznymi scenkami i piosenkami w wykonaniu uczennicy kl. III TAK - Karoliny Haładyniak. Cała społeczność naszej szkoły życzy maturzystom powodzenia na maturze i egzaminie zawodowym. Trzymamy za Was kciuki.

Tekst: L. Hachulsk-Jędraszek

Każde pokolenie ma własny czas...

24 kwietnia 2015

Ośmiel się być mądrym

Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Kursy kwalifikacyjne

Projekty i staże europejskie

Nasze sukcesy

Nasi partnerzy