© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

Youtube ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice

Na powietrzu zawsze lepiej czyli nasi na Festiwalu Ciast w Sędziejowicach

Na kalendarzowe lato trzeba jeszcze poczekać, ale letnie imprezy na świeżym powietrzu już ruszyły. Jedna z nich odbyła się w miniony weekend (28 - 29 maja 2016 r.) w Sędziejowicach. Mowa oczywiście o II Pikniku Motocyklowym i Pikniku rodzinnym oraz o II Festiwalu ciast.

Nie mogło tam zabraknąć naszej szkoły i wyrobów przygotowanych przez naszych uczniów. Stoisko szkoły z racji swojej specjalności zawodowej obsługiwały nasze sympatyczne uczennice z klas: II i III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych (Natalia Witczak, Patrycja Florczak, Daria Mikołajczyk, Ewelina Jach, Kasia Niewiadomska i Klaudia Ratuszna) oraz równie sympatyczne nauczycielki (p. Wioletta Zięterska, p. Aleksandra Stańczyk-Licha i p. Agnieszka Zimny).

Uwagę zwracał nasz okazały i smaczny tort oraz jednolite stroje robocze naszych uczennic.Jak widać na zdjęciach impreza przyciągnęła mieszkańców gminy i była okazją do rodzinno- przyjacielskich spotkań na świeżym powietrzu.

Miejmy nadzieję, że w nadchodzącym lecie okazji do takich spotkań będzie więcej. Pora odejść od komputera i zaczerpnąć solidną dawkę witaminy D z promieni słonecznych.

Tekst: L. Hachulska-Jędraszek

Foto: Dorota Augustajtys

 

Nasi na Festiwalu Ciast w Sędziejowicach

30 maja 2016

Kursy kwalifikacyjne

Projekty i staże europejskie

Nasze sukcesy

Nasi partnerzy

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach