Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

30 maja 2016

Nasi na Festiwalu Ciast w Sędziejowicach

Na powietrzu zawsze lepiej czyli nasi na Festiwalu Ciast w Sędziejowicach

Na kalendarzowe lato trzeba jeszcze poczekać, ale letnie imprezy na świeżym powietrzu już ruszyły. Jedna z nich odbyła się w miniony weekend (28 - 29 maja 2016 r.) w Sędziejowicach. Mowa oczywiście o II Pikniku Motocyklowym i Pikniku rodzinnym oraz o II Festiwalu ciast.

Nie mogło tam zabraknąć naszej szkoły i wyrobów przygotowanych przez naszych uczniów. Stoisko szkoły z racji swojej specjalności zawodowej obsługiwały nasze sympatyczne uczennice z klas: II i III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych (Natalia Witczak, Patrycja Florczak, Daria Mikołajczyk, Ewelina Jach, Kasia Niewiadomska i Klaudia Ratuszna) oraz równie sympatyczne nauczycielki (p. Wioletta Zięterska, p. Aleksandra Stańczyk-Licha i p. Agnieszka Zimny).

Uwagę zwracał nasz okazały i smaczny tort oraz jednolite stroje robocze naszych uczennic.Jak widać na zdjęciach impreza przyciągnęła mieszkańców gminy i była okazją do rodzinno- przyjacielskich spotkań na świeżym powietrzu.

Miejmy nadzieję, że w nadchodzącym lecie okazji do takich spotkań będzie więcej. Pora odejść od komputera i zaczerpnąć solidną dawkę witaminy D z promieni słonecznych.

Tekst: L. Hachulska-Jędraszek

Foto: Dorota Augustajtys

 

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach