Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

26 stycznia 2015

Oskarowa Studniówka 2015

W sobotę 24 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyła się studniówka klas maturalnych:  IV Technikum Rolniczego, IV Technikum Żywienia,  IV Technikum Agrobiznesu i  IV Technikum Architektury Krajobrazu.Na zaproszenie maturzystów przybyli m. in. przedstawiciele władz powiatu łaskiego, gminy Sędziejowice, dyrekcja, nauczyciele i rodzice. Nie zabrakło też lokalnych mediów.

Zabawę rozpoczął tradycyjny polonez przygotowany pod kierunkiem pani Eweliny Policińskiej. Maturzyści tańczyli go w jednolitych biało-czarnych strojach, co oczywiście wpłynęło bardzo pozytywnie na całościowy efekt wykonanego układu.Zachwyt gości budził pomysłowy wystrój sali. Zgodnie z hasłem „Oskarowa studniówka” tematyka dekoracji związana była z Holywood, motywami filmowymi i Oskarami.Zabawa przy dźwiękach wspaniałej muzyki trwała do rana. Dodatkowo w niedzielę odbyły siępoprawiny. Maturzyści mają powody do dumy. Pod każdym względem wypadli doskonale.Teraz pozostaje im tylko równie dobrze wypaść na maturze. Życzymy im tego.

Pisali o naszej studniówce:

Studniówka 2015 Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach i sala balowa to prawdziwe Hollywood, gdzie na czerwonym dywanie bawiło się 34 maturzystów. Bogaty choreograficznie Polonez, gratulacje i kwiaty, oraz przemówienia to oficjalny początek „Oskarowej Studniówki 2015” na sali Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach.
czytaj dalej na:

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach