Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

29 czerwca 2021

Sędziejowice – perła Województwa Łódzkiego

Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Gminy Sędziejowice wraz z partnerami postanowiło przeprowadzić cykl działań, które utrwalą na papierze i online dumę naszych Sędziejowic – Zespołu Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach. Przygotowany został folder „Sędziejowice – perła Województwa Łódzkiego”, zorganizowano plenerową wystawę fotograficzną oraz konkursy: literacki, wiedzy o Gminie Sędziejowice, historyczny, plastyczny.

Działania te wiążą się z edukacją młodego pokolenia nt. historii Sędziejowic, sędziejowickiej, prawie 100-letniej  szkoły i pejzażu gminy Sędziejowice. Rozwiną one u młodych ludzi predyspozycje plastyczne, literackie, społeczne i historyczne.

Obecnie w XIX-wiecznym dworku generała Łuzanowa, na terenie naszej szkoły, znajduje się Regionalna Izba Pamięci Towarzystwa. Współorganizatorem wydarzenia był również Powiat Łaski, w imieniu którego działa Zespół Szkół Rolniczych w Sędziejowicach.

Partnerami projektu są także poszczególne szkoły oraz przedszkola i sołectwa w gminie Sędziejowice.

Partnerem Wydarzenia jest Województwo Łódzkie a działania objął Honorowym Patronatem Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Grzegorz Schreiber  
Zakończenie roku szkolnego stało się więc dobrym pretekstem do wręczania zwycięskich nagród i nagród za udział we wszystkich konkursach przez naszych miłych Gości. Zaprezentowana została plenerowa wystawa fotograficzna oraz prac konkursowych w szkolnym parku. 
Odbywał także konkurs wiedzy o Gminie Sędziejowice.

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach