Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

15 stycznia 2011

Studniówka 2011

 W sobotni wieczór, 15 stycznia 2011 roku  budynek Zespołu Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach przepełniony był gwarem ostatnich przygotowań do najważniejszego wydarzenia, jakim dla uczniów jest STUDNIÓWKA.

            Jak nakazuje tradycja uroczysty bal odbył się w murach naszej szkoły. Już od środy przyszli maturzyści dokładali wszelkich starań aby sala sportowa przeistoczyła się w salę balową. W tym roku motywem przewodnim były „zimowe pejzaże”.

            O godzinie 19:00 pan dyrektor Paweł Kałuda wypowiedział długo oczekiwane przez wszystkich słowa „Poloneza czas zacząć”. Obecni mieli okazję podziwiać prezentujących piękną choreografię tego tańca. Gdy tradycji stało się już zadość, wychowawcy klas:

IV Technikum Agrobiznesu - Anna Kruszyńska,

IV Technikum Architektury Krajobrazu - Ewelina Policińska,

IV Technikum Rolniczego - Piotr Bendkowski i Tomasz Brożyna

IV Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego - Marta Kopytowska

udekorowali swych wychowanków kotylionami. Po tym, nastąpiła część oficjalna uroczystości, podczas której życzenia bohaterom wieczoru przekazali zaproszeni goście.Bal, będący w przeszłości momentem wprowadzenia młodzieży do towarzystwa dorosłych uświetnili swoją obecnością: Starosta Łaski Pan Cezary Gabryjączyk , Wicestarosta Łaski Pan Wojciech Sikora, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Pan Grzegorz Czyżak, Wójt Gminy Sędziejowice Jerzy Kotarski, ks. kanonik Grzegorz Kaźmierczak oraz wielu innych znamienitych gości.

            Jak nakazuje obyczaj pielęgnowany od lat w naszej szkole, uczniowie prosząc do walca grono pedagogiczne rozpoczęli bal. Zabawa trwała do białego rana a o atmosferze tego wydarzenia niech świadczą filmy i fotografie....

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach