Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

19 stycznia 2022

Studniówka 2022

W dniu 15 stycznia 2022 roku, zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły, na 100 dni przed maturą, odbył się coroczny Bal Studniówkowy. Bal dość nietypowy gdyż uczestnicy balu rozpoczynali naukę w szkole prowadzonej przez Powiat Łaski a ukończą ją pod skrzydłami Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 18:00. Uczniowie podziękowali zgromadzonym gościom, dyrekcji, wychowawcy i pedagogom za stworzenie dobrych warunków do nauki i przekazaną wiedzę. Wyrazy wdzięczności maturzyści skierowali również do swoich rodziców oraz organizatorów balu.

Życzenia powodzenia na maturze oraz realizacji życiowych planów i marzeń, jak również udanej zabawy podczas balu przekazali młodzieży Wójt Gminy Sędziejowice Pan Dariusz Cieślak, Proboszcz sędziejowickiej parafii ksiądz Dariusz Chlebowski, przedstawiciel Rady Rodziców Pani Emilia Mikołajczyk oraz dyrektor szkoły Pani Beata Magdziak, która oficjalnie rozpoczęła bal słowami Adama Mickiewicza: "Poloneza czas zacząć", zapraszając tym samym wszystkich uczniów wraz z gośćmi do zabawy.

Zabawa trwała nieprzerwanie do białego rana, a zrobione zdjęcia i nakręcone materiały filmowe będą zawsze przypominać nam o tej niezwykłej nocy. Niech ten udany wieczór pozostanie w naszych sercach, a zbliżające się egzaminy przebiegną równie sprawnie i przyniosą nam wszystkim radość i satysfakcję.

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach