© Copyright Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

Youtube ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice

20 marca 2012 r. w naszej szkole odbyła się 5 edycja Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSR im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach.

W zawodach wystartowały reprezentacje czterech gimnazjów z powiatu łaskiego: G. Sędziejowice, G. Widawa, G. Buczek i PG nr 2 w Łasku. Po oficjalnym powitaniu i otwarciu zawodniczki mogły obejrzeć krótki pokaz technik samoobrony w wykonaniu p. prof. Tomasza Sowjaka i jego dwóch podopiecznych. Po tym wstępie rozpoczęła się rywalizacja sportowa. Zawody przeprowadzono systemem „każdy z każdym” równolegle na dwóch boiskach. Dbając o uzupełnienie  zapasów energetycznych siatkarek, uczniowie  z kl. II TŻ, pod kierunkiem p. prof. Marleny Dymińskiej przygotowali pyszne ciasteczka, które rozdawali w trakcie trwania zawodów. Po zakończeniu rozgrywek na wszystkie uczestniczki wraz z opiekunami  czekał obiad na szkolnej stołówce. Po obiedzie Dyrektor wręczył drużynom nagrody : puchary , dyplomy i statuetki dla MVP z każdej drużyny.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

I m-ce PG Buczek (MVP Zuzanna Pokorska)

II PG nr 2 Łask (MVP Magdalena Ludwisiak)

III G. Widawa (Maja Witkowska)IV G. Sędziejowice (Justyna Sagan)

 Trzy dni później, 23 marca odbył się turniej chłopców.  Niestety startowały tylko dwie drużyny: PG Buczek i PG Widawa. Poza klasyfikacją wystąpili uczniowie naszej szkoły.  Zwycięzcami pierwszej edycji turnieju chłopców zostali uczniowie PG w Widawie , drugie miejsce zajęła reprezentacja PG w Buczku. Najlepszymi zawodnikami zostali Maciej Ślęzak (Widawa) i Seweryn Sowiak (Buczek).

Oba turnieje na stałe zostaną zapisane w kalendarzu imprez szkolnych. Liczymy, że z każdym rokiem będzie więcej startujących drużyn.

 Do zobaczenia w przyszłym roku!

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

26 marca 2012

Ośmiel się być mądrym

Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Kursy kwalifikacyjne

Projekty i staże europejskie

Nasze sukcesy

Nasi partnerzy