Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

24 czerwca 2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 z udziałem wiceministra

W piątek, 21 czerwca 2024, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Tegoroczne wydarzenie miało wyjątkowy charakter, ponieważ swoją obecnością zaszczycił je wiceminister Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Adam Nowak.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:00 w szkolnej hali sportowej, która na tę okazję została pięknie udekorowana. Zgromadzili się tam uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, dyrektor szkoły, pani Beata Magdziak, powitała wszystkich zgromadzonych i podsumowała mijający rok szkolny. Podkreśliła sukcesy uczniów zarówno w nauce, jak i w działalności pozaszkolnej.

Pani Dyrektor Beata Magdziak wręczyła Panu Ministrowi jako organowi nadzorującemu symboliczne klucze do placówki.
Podczas uroczystości wiceminister Adam Nowak wręczył podziękowanie uczniowi Bartłomiejowi Ocińskiemu za udział w debacie na V Krajowych Dniach Pola oraz wraz z Panią dyrektor przekazywał nagrody uczniom za wysokie wyniki w nauce i sukcesy w życiu szkolnym, co było ogromnym wyróżnieniem dla szkoły i nagrodzonych. W swojej przemowie podkreślił on, jak ważna jest ciężka praca, determinacja i zaangażowanie w rozwijanie swoich talentów. Wyraził również nadzieję, że nadchodzące wakacje będą czasem odpoczynku, ale także inspiracji do dalszej aktywności obywatelskiej.

Po oficjalnej części uroczystości, uczniowie przygotowali krótki program artystyczny. Występy taneczne oraz piosenki w wykonaniu szkolnego zespołu Pieśni i Tańca "Sędziejowiczanie" spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonych. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego było nie tylko podsumowaniem miesięcy nauki, ale także okazją do wyrażenia wdzięczności wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów uczniów. Obecność wiceministra nadała wydarzeniu szczególnej rangi i pozostanie na długo w pamięci całej społeczności szkolnej.
Ten wspaniały dzień dał początek wakacjom.

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach