Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

21 kwietnia 2012

Witamy wiosnę wesołymi strachami na wróble

20 kwietnia 2012 w Zespole Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach odbył się konkurs na najfajniejszego stracha na wróble. Wzięli w nim udział uczniowie z klas Technikum Architektury Krajobrazu i Technikum Agrobiznesu.

Strachy zostały rozmieszczone w parku szkolnym. Jako jury poprosiliśmy dzieci z Publicznego Przedszkola w Sędziejowicach. Bardzo im się podobały.

Zaprosiliśmy też osoby niepełnosprawne ze Środowiskowego Domu Pomocy. Wszyscy byli pod wrażeniem naszych strachów, które wyglądają jak żywe. Najbardziej zaskoczyła nas reakcja młodzieży, byli pod wrażeniem, robili sobie z nimi zdjęcia i bardzo się cieszyli.

Mamy więc: Rodzinkę, Turystkę, Stróża, Dziewczynę na drzewie, Rolnika, Ogrodniczkę czy Chłopca siedzącego na maszynie, albo Panią zapraszającą do szkoły.

Konkurs wymyśliła i zorganizowała mgr inż. Agnieszka Zimny (nauczycielka w Technikum Architektury Krajobrazu), a objął patronatem Samorząd Szkoły. Udział wzięły dwie klasy I TAK I II TAK i IITA, które wykonały większość strachów oraz indywidualnie Kamil Olczak i Małgosia Bajer z klasy I Technikum Architektury Krajobrazu.Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzania parku szkolnego w Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach.

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach