Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

19 listopada 2021

Z wizytą w klinice rehabilitacji Columna Medica

Młodzież z klasy III Technikum Żywienia zwiedzała część gastronomiczną i hotelową kliniki rehabilitacji "Columna Medica". Zapoznała się z organizacją pracy w zakładzie i asortymentem potraw.

Ciekawym elementem wizyty była prezentacja nowoczesnego sprzętu i urządzeń stanowiących wyposażenie kuchni gorącej i zimnej. Mamy nadzieję na współpracę, szczególnie w zakresie odbywania praktyk uczniowskich. 
 

Columna Medica to nowoczesna klinika rehabilitacji i leczenia schorzeń narządu ruchu, położona w otoczeniu sosnowego lasu, w pobliżu Łodzi.

"Jesteśmy tym, co jemy". Tą zasadą na co dzień kieruje się Columna Medica tworząc unikatowe zaplecze kulinarne kliniki. Zawsze zdrowo, tradycyjnie, ale z zaskakującą nutą. Kuchnia Columny Medica bazuje na świeżych, ekologicznych produktach oraz sezonowych warzywach i owocach, które otrzymuje od lokalnych dostawców. Współpracuje z okolicznymi wędzarniami, masarniami i mleczarniami. Dbając o zdrowe odżywianie, podczas turnusów odchudzających i oczyszczających, specjaliści ds. żywienia Columna Medica przygotowują dania dietetyczne, staranie dopasowane i zbilansowane pod względem kaloryczności oraz zapotrzebowania organizmu.

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach