Jubileusz 100-lecia szkoły

Dzwoń po pomoc

ZSCKR Sędziejowice

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Nasi partnerzy

Nasze sukcesy

Projekty i staże europejskie

Kursy kwalifikacyjne

22 czerwca 2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

22 czerwca 2018 r nadszedł długo oczekiwany koniec roku szkolnego. Witajcie wakacje! Takim hasłem uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych im. Wł. Grabskiego w Sędziejowicach  pożegnali kończący się  rok szkolny i tym samym rozpoczęli upragnione wakacje. Przed młodzieżą czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Uroczystość kończąca rok szkolny 2017/2018 w Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach poprzedzona została Mszą św. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Jakub Jeziorski, Marcin Donański  i Szymon Szczepaniak.

Dalsza część uroczystości odbyła się w szkole, a prowadzili ją: Weronika Tokarczyk (z klasy I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych) i Jakub Błasiak (z klasy I Technikum Rolniczego).

Tradycyjnie akademię z okazji zakończenia roku szkolnego zaszczycili goście: Przewodniczący Rady Gminy Sędziejowice, Pan Dariusz Cieślak oraz Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Aneta Derbich. Zwracając się do młodzieży i nauczycieli życzyli, aby te wakacje były spełnieniem ich marzeń.

Jak powiedział Stefan Żeromski: Nauka jest jak niezmierne morze... Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Kiedyś poznasz, jaka to jest rozkosz. Ucz się tylko, co jest sił w tobie, żeby jej zakosztować. Z tego niezmierzonego źródła w minionym roku szkolnym szczególnie obficie czerpali niektórzy spośród uczniów. W tym roku świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie: Weronika Tokarczyk (kl. I TŻiUG) i Kamil Przychodniak (kl. III TR). Gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłości.

Dyrektor szkoły, Pan Paweł Kałuda podziękował wszystkim za dotychczasowy wysiłek i efektywne działania oraz zachęcił do aktywnego, ale też bezpiecznego spędzenia wakacji.Przed młodzieżą czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka i porannego wstawania. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Fot: Dorota Augustajtys, tekst: Lidia Hachulska-Jędraszek

Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Youtube ZSR Sędziejowice

© Copyright Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach