© Copyright Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

Youtube ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice

30 kwietnia 2021 mury naszej szkoły opuścili absolwenci klas czwartych Technikum.

Nie było uroczystej akademii, nie było innych uczniów naszej szkoły, nie było sztandaru, nie było gości. Były natomiast pandemiczne maseczki skrywające uśmiechnięte twarze, były marzenia o lepszej przyszłości.

Pani Dyrektor Beata Magdziak wygłosiła przemówienie, w których życzyła maturzystom pomyślności na egzaminach oraz w dorosłym życiu. Po czterech latach spędzonych na zdobywaniu wiedzy ogólnej oraz przygotowaniu się do zawodu, uczniowie klas czwartych po raz ostatni wzięli udział w spotkaniu, podczas którego otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy.

Ponadto uczniowie otrzymali nagrody za szczególne osiągnięcia na różnych dziedzinach. Były więc wyróżnienia za godne reprezentowanie szkoły na konkursach zawodowych, sportowych i innych.

W imieniu uczniów klas czwartych głos zabrała Weronika Tokarczyk, która podziękowała nauczycielom za trud włożony w pracę nad rozwojem uczniów oraz przygotowaniem ich do egzaminów i dorosłego życia. Po podziękowaniach uczniowie wręczyli, Dyrekcji szkoły, wychowawcom oraz nauczycielom, kwiaty i upominki.

Pożegnaliśmy absolwentów roku 2021

01 maja 2021

Ośmiel się być mądrym

Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Kursy kwalifikacyjne

Projekty i staże europejskie

Nasze sukcesy

Nasi partnerzy