Ośmiel się być mądrym

Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego

w Sędziejowicach

Kursy kwalifikacyjne

Projekty i staże europejskie

Nasze sukcesy

Absolwenci Zespołu Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego
w Sędziejowicach

Rozpoczęliśmy wielkie dzieło budowania bazy absolwentów naszej szkoły. Nie przesadzam pisząc "wielkie", bowiem mury naszej szkoły opuściło ponad 5000 absolwentów!
Proszę zatem wszystkich absolwentów o pomoc w redagowaniu tej strony. Jeśli zauważycie braki, nieścisłości lub inne błędy, to proszę o wyrozumiałość i kontakt pocztą elektroniczną (Tutaj). Jeśli macie wspólne fotografie, to również jest możliwość ich zamieszczenia. Dopisujcie, poprawiajcie.... 
Nieocenionym źródłem informacji może okazać się również portal Nasza-Klasa

Wybierz rok ukończenia szkoły:                                                                                  
[1950] [1951] [1952] [1953] [1954] [1955] [1956] [1957] [1958] [1959]
[1960] [1961] [1962] [1963] [1964] [1965] [1966] [1967] [1968] [1969]
[1970] [1971] [1972] [1973] [1974] [1975] [1976] [1977] [1978] [1979]
[1980] [1981] [1982] [1983] [1984] [1985] [1986] [1987] [1988] [1989]
[1990] [1991] [1992] [1993] [1994] [1995] [1996] [1997] [1998] [1999]
[2000] [2001] [2002] [2003] [2004] [2005] [2006] [2007] [2008] [2009]
[2010] [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018]

1960 rok                                              
Technikum Rolnicze
Dyrektor: Ryszard Krauze
Wychowawca:
(zobacz zdjęcie)
1. Brząkała Janina
2. Brzozowska Stanisława
3. Ciepłucha-Lewandowski Jerzy
4. Daniel Czesław
5. Grzesiak Stefan
6. Japczeńska Krystyna
7. Klimczak Józef
8. Kozica Marek
9. Leśnik Ludwika
10. Łyko Zygmunt
11. Miksa Maria
12. Olejnik Włodzimierz
13. Piotrowska Bożena
14. Piotrowska Emilia
15. Poranek Bronisława
16. Rojek Zofia
17. Storczyk Antoni
18. Szadkowska Regina

1962 rok
Fotografia absolwentów PTR
 

1970 rok                                                 
Dyrektor: Józef Matysiak
Wychowawca: Wojciech Kabza
(zobacz zdjęcie)
1.Bokszczanin Tadeusz
2. Borczyk Zofia
3. Dubowska Barbara
4. Gortat Leszek
5. Jankowski Ireneusz
6. Knapik Tadeusz
7. Król Leszek
8. Kruk Józef
9. Kubik Józef
10. Kucharczyk Danuta
11. Kurek Natalia
12. Łoboda Tadeusz
13. Malinowski Włodzimierz
14. Manias Janusz
15. Okoń Wanda
16. Papuga Jerzy
17. Piątek Grzegorz
18. Piątkowska Halina
19. Skotnicka Halina
20. Szczepocka Wanda
21. Szubert Kazimierz
22. Szymczak Maria
23. Świstek Henryk
24. Świstek Teresa
25. Tyluś Henryk
26. Wierucka Kazimiera
27. Wojciechowski Kazimierz
28. Wolniak Józef
 

1974 rok                                                 
Technikum Rolno-Łąkarskie
Dyrektor: inż. Józef Matysiak
Wychowawca: mgr Wojciech Kabza
1. Beda Tadeusz
2. Buczkowski Roman
3. Ciapczyński Kazimierz
4. Fikus Krzysztof
5. Fit Barbara
6. Foltyńska Krystyna
7. Głowacki Włodzimierz
8. Grecki Jan
9. Kaflak Danuta
10. Kałkus Dariusz
11. Klimczak Henryk
12. Kocik Stanisław
13. Kominiak Barbara
14. Kopka Włodzimierz
15. Książek Danuta
16. Kubik Wiesław
17. Kwiatkowski Stanisław
18. Lider Aleksander
19. Mielczarek Krystyna
20. Młynarczyk Alina
21. Mudzo Teresa
22. Ochęcka Małgorzata
23. Owczarek Halina
24. Pałka Katarzyna
25. Parulski Janusz
26. Pęciak Zenon
27. Pijewska Anna
28. Płóciennik Halina
29. Przychodzki Wojciech
30. Sicińska Honorata
31. Skotnicki Grzegorz
32. Szczepaniak Janina
33. Wiśniewska Bożena
34. Gajewski Janusz
35. Kościelny Zenon
36. Lis Józef
37. Nawrocki Waldemar
38. Olejnik Tomasz
39. Posmyk Leszek
40. Świątek Jerzy
41. Żarkiewicz Henryk
 

1974 rok                                                 
Technikum Rolno-Łąkarskie
Dyrektor: inż. Józef Matysiak
Wychowawca: Marian Przybylski
1. Ryszard Zawiasa 
2. Mieczysław Drzewiosz
3. Elżbieta Dębska
4. Teresa Chrapek
5. Marek Ceran
6. Alicja Jaros
7. Kazimierz Brzozowski
8. Maria Brzeszczyńska
9. Teresa Błaszczyk
10. Lucjan Grącki
11. Zdzisław Buda
12. Bogdan Fikus
13. Alina Leszczyk
14. Grażyna Zabraniak
15. Krzysztof Marek
16. Teresa Kępniak
17. Danuta Kowalczyk
18. Ewa Kosecka
19. Krzysztof Kardzczak
20. Halina Grzejdziak
21. Krystyna Kazimierczak
22. Halina Bartczak
23. Jolanta Sadzińska
24. Danuta Stępnik
25. Halina Skweres
26. Zdzisław Piechowicz
27. Krystyna Płaczek
28. Grzegorz Owczarek
29. Jadwiga Nawojska
30. Halina Nowacka
31. Jadwiga Owczarek
32. Jolanta Oleszczak
33. Alicja Madalińska
34. Krzysztof Nowakowski
35. Janusz Śliwiński
36. Bogdan Podstawa
37. Elżbieta Ścigała
38. Małgorzata Włodarczyk
39. Marek Ułarzowski
40. Halina Szajkowska
 

1974 rok                                                           
Technikum Rolniczo-Łękarskie
Wychowawca: Maria Antoszewska
1. Brożyna Tomasz
2. Chajdas Anna
3. Dzirzyński Marek
4. Gajssler Irena
5. Gawlik Teodor
6. Grocholska Anna
7. Guminiak Krzysztof
8. Haft Halina
9. Jeziorska Małgorzata
10. Kępniak Krystyna
11. Kozieł Ilona
12. Kozik Krzysztof
13. Kryszak MarcinKsoazek Ewa
14. Kubis Teresa
15. Kupaj Krystyna
16. Kusiak Barbara
17. Lechowicz Halina
18. Łąkarczyk Janusz
19. Łyko Halina
20. Majchrzak Anna
21. Masterniak Alina
22. Matusiak Grażyna
23. Orzechowska Grażyna
24. Pabisiak Jadwiga
25. Pietrzak Tadeusz
26. Płuciennik Maria
27. Puchalska Urszula
28. Rosiak Henryka
29. Słomian Grażyna
30. Stachowiak Teresa
31. Śniadej Małgorzata
32. Twardowski Tadeusz
33. Wrąbel Ryszard
34. Wrąbel Salomea
35. Wrocińska Barbara
 

1975 rok                                                     
Technikum Rolniczo-Łąkarskie
Wychowawca: Barbara Grabiszewska
1. Bator Marek
2. Cajgler Elżbieta
3. Ciebiada Grzegorz
4. Florczak Teresa
5. Gawlik Wojciech
6. Gocałek Henryka
7. Grecki Andrzej
8. Hadrysiak Krzysztof
9. Hebel Teresa
10. Jadwicki Grzegorz
11. Łuszczak Lucyna
12. Karasińska Barbara
13. Kobiera Urszula
14. Kowalski Zenon
15. Kubiki Stanisław
16. Lewandowski Krzysztof
17. Lis Halina
18. Mielczanek Sławomir
19. Mielczanek Tadeusz
20. Mrozowska Teresa
21. Podsiadła Grażyna
22. Rejmończyk Ryszard
23. Ruta Zbigniew
24. Skowronek Zygmunt
25. Staniucha Ewa 
26. Staśkowski Jerzy
27. Stępnik Zofia
28. Strzelczyk Jerzy
29. Surowa Marta
30. Szczepaniak Andrzej
31. Ścigała Justyna
32. Tarka Michał
33. Walczak Janusz
34. Walczak Urszula
 

1976 rok                                                       
Technikum Rolniczo-Łąkarskie(3-letnie)
Z-ca dyrektora: Maria Antoszewska
Wychowawca: Barbara Błońska
1. Krzysztof Lotczyk
2. Barbara Malinowska
3. Józefa Nowak
4. Anna Piaskowska
5. Wiesław Piechowicz
6. Bogusława Skwarka
7. Ewa Tokarek
8. Urszula Nowak
9. Wiesława Wożniak
10. Maria Wrocińska
11. Lucjan Filipczak
12. Lucyna Buskiewicz
13. Danuta Foręc
14. Bożena Kapa
15. Dariusz Białas
16. Helena Aleksandrowicz
17. Edward Stos
18. Wiesław Błaszczyk
19. Tadeusz Wojtal
20. Wojciech Spętany
21. Iwona Leśniewska
22. Mariusz Chybowski
23. Piotr Kasprzyk
24. Maria Checińska
25. Jadwiga Cichecka
26. Jadwiga Buczkowska
27. Krzysztof Jabłkiewicz
28. Wiktor Przybysz
29. Irena Kubiak
 

1976 rok                                                  
Technikum Rolniczo-Łąkarskie
Wychowawca: Marian Przybylski
1. Bartczak Halina
2. Błaszczyk Teresa
3. Brzozowski Tadeusz
4. Buda Zdzisław
5. Cesarz Marek
6. Chrapek Teresa
7. Dębiska Elżbieta
8. Drzewosz Mieczysław
9. Fikus Bogdan
10. Grecki Bogdan
11. Grzejdziak Halina
12. Jaros Alicja
13. Kardczak Krzysztof
14. Kazimierczak Krystyna
15. Kępniak Teresa
16. Kosecka Ewa
17. Kozieł Monika
18. Krysztofiak Marek
19. Leszczyk Alina
20. Madalińska Alicja
21. Nowacja Halina
22. Nowakowski Krzysztof
23. Nowojska Jadwiga
24. Oleszczak Jolanta
25. Owczarz Jadwiga
26. Owczarek Grzegorz
27. Piechowicz Zdzisław
28. Płaczak Krystyna
29. Podstawa Bogdan
30. Sadzińska Jolanta
31. Skweres Halina
32. Stępnik Danuta
33. Ścigała Elżbieta
34. Szajkowska Halina
35. Ułanowski Marek
36. Węgłewski Karol
37. Włdarczyk Małgorzata
38. Zabroniak Grażyna
39. Zawiasa Ryszard
 

1976 rok                                               
Technikum Rolnicze
Profil: hodowca
Wychowawca: P. Malejka
-brak danych
 

1977 rok                                          
Technikum Rolnicze(3-letnie)
Z-ca dyrektora: Maria Antoszewska
Wychowawca: Marek Longin
1. Antczak Barbara
2. Bednarek Bożena
3. Boniecka Beata
4. Ciebiada Barbara
5. Cieślak Marek
6. Ćwiart Elżbieta
7. Gabrysiak Jolanta
8. Glinkowska Anna
9. Kopka Elżbieta
10. Kęsy Barbara
11. Kubiak Teresa
12. Lebioda Ksawery
13. Leszczyk Barbara
14. Łakoma Jolanta
15. Majczyk Anna
16. Malinowska Bożena
17. Michalak Antoni
18. Okrasa Paweł
19. Piątek Teresa
20. Pierzyna Jadwiga
21. Sarkowski Wiesław
22. Sikorka Marzena
23. Skupiński Jan
24. Szafarowski Roman
25. Szewczyk Marek
26. Wiśniewski Piotr
27. Wodniak Sabina
 

1977 rok                                                  
Technikum Rolnicze
Profil: łąkarstwo
-brak danych

 

1978 rok                                              
Technikum Rolnicze(3-letnie)
Z-ca dyrektora: Maria Antoszewska
Wychowawca: E. Wałecka
1. Bednarek Bogumiła
2. Błoński Krzysztof
3. Bukowiec Wiesław
4. Brożyna Mirosław
5. Dłużyński Sławomir
6. Jędrzejowski Józef
7. Kopa Jan
8. Korzeński Marek
9. Kortera Wojciech
10. Kowalska Maria
11. Krata Wiesław
12. Kuś Krzysztof
13. Magdziak Elżbieta
14. Matusia Janina
15. Malka Andrzej
16. Olszewska Dorota
17. Wawelski Wiesław
18. Rosiński Marek
19. Sygidus Halina
20. Ślęzak Henry
21. Wełna Grzegorz
 

1979 rok                                                 
Technikum Rolnicze(3-letnie)
Profil: łąkarstwo
Wychowawca: Cz. Nastarowicz
(zobacz zdjęcie)
1. Białek Mieczysław
2. Blażlak Jerzy
3. Boruń Wiesław
4. Brzozowska Bożena
5. Dąbrowa Marek
6. Foltyńska Mirosława
7. Forec Marek
8. Furmańczyk Mieczysława
9. Gajda Krzysztof
10. Gruszczyński Andrzej
11. Karbownik Halina
12. Kłys Andrzej
13. Kocik Marian
14. Korytowska Wiesława
15. Kruglak Andrzej
16. Kubiak Maria
17. Łudczak Henryk
18. Matyja Jadwiga
19. Płóciennik Halina
20. Przepiórka Janina
21. Ratajczyk Alicja
22. Ruda Izabela
23. Stachowiak Ewa
24. Taborowska Małgorzata
25. Zastrożna Agnieszka
26. Zawadzka Mirosława
27. Zięba Alicja
 

1979 rok                                             
Technikum Hodowlane
Wychowawca: P. Malejka
1. Adrianowicz Olga
2. Aleksandrowicz Paweł
3. Barczewski Marian
4. Ciapcińska Grażyna
5. Kazimierczak Paweł
6. Kmiecik Mirosława
7. Kociołek Grzegorz
8. Kosecka Dorota
9. Kowalczyk Wanda
10. Kruk Renata
11. Kubika Dorota
12. Lerka Grzegorz
13. Lewandowicz Sławomir
14. Lider Zdzisława
15. Majer Sławomir
16. Mirowska Małgorzata
17. Mrozowiska Paulina
18. Ochęcka Elżbieta Agnieszka
19. Ochęcka Elżbieta Małgorzata
20. Potasiak Grzegorz
21. Stępak Ewa
22. Stępnik Sławomir
23. Sygdziak Zbigniew
24. Trojan Małgorzata
25. Trzeciakiewicz Bożena
26. Wiśniewski Mariola
27. Włodarczyk Dorota
28. Zasiński Czesław
29. Żurek Małgorzata
 

1979 rok                                                 
Wydział Ogólnorolny
Wychowawca: Roman Buczkowski
1. Banach Bogdan
2. Drewicz Jerzy
3. Drzazga Jarosław
4. Jakubowski Sylwester
5. Kępka Jacek
6. Knieczny Andrzej
7. Kowalska Grażyna
8. Krawczyk Krzysztof
9. Kołodziej Sławomir
10. Mendak Elżbieta
11. Ostojska Jadwiga
12. Owczarek Maria
13. Pisarska Małgorzata
14. Przybylski Sylwester
15. Sędzikowski Janusz
16. Sokołwski Roman
17. Szczęsna Zofia
18. Szkudlarek Paweł
19. Szymczak Maria
20. Ściebura Roman
21. Uzarczyk Marek
22. Wrocińska Renata
23. Zawadowska Ewa
 

1980 rok                                               
Technikum Rolnicze(3-letnie)
Z-ca dyrektora: Jadwiga Chwiałkowska
Wychowawca: Marek Longin
1. Bogumiła Bednarek
2. Lidia Błońska
3. Krzysztof Błoński
4. Mirosław Brożyna
5. Wiesław Bukowiec
6. Jacek Chwała
7. Ewa Dobras
8. Paweł Gadoński
9. Andrzej Konieczny
10. Marek Korzeński
11. Janina Krajewska
12. Mariola Lisiecka
13. Elżbieta Magdziak
14. Dorota Maląg
15. Marek Maliński
16. Janina Matusiak
17. Wioletta Pikorska
18. Józef Sikora
19. Bożena Siuta
20. Barbara Wańoloch
21. Mariola Włodarczyk
 

1980 rok                                              
Technikum Hodowlane
Wychowawca: R. Lipska
1. Aleksandrowicz Olga
2. Aleksandrowicz Paweł
3. Barczewski Marian
4. Ciapcińska Grażyna
5. Graczyk Krzysztof
6. Każmierczak Paweł
7. Kmiecik Mirosława
8. Kociołek Grzegorz
9. Kosecka Dorota
10. Kowalczyk Wanda
11. Kozłowska Małgorzata
12. Kruk Renata
13. Kubicka Dorota
14. Leka Grzegorz
15. Lewndowicz Sławomir
16. Lider Zdzisława
17. Majer Sławomir
18. Mirowska Małgorzata
19. Mrozowska Małgorzata
20. Nowak Wiktoria
21. Ochęcka Agnieszka
22. Ochęcka Małgorzata
23. Potasiak Grzegorz
24. Stempal Ewa
25. Stępnik Sławomir
26. Sygdziach Zbigniew
27. Trojan Małgorzata
28. Trzeciakiewicz Bożena
29. Wiśniewska Mariola
30. Włodarczyk Dorota
31. Zasilski Czesław
32. Żurek Małgorzata
 

1981 rok                                                  
Technikum Rolniczo-Łąkarskie
Wychowawca: Maria Krawczyk
1. Beśka Barbara
2. Drabik Grażyna
3. Drzazga Jarosław
4. Kładłaś Dorota
5. Kołodziejczyk Serafina
6. Kowalska Grażyna
7. Krężel Karol
8. Król Krzysztof
9. Kucharska Bożena
10. Łukasza Maryla
11. Menda Elżbieta
12. Niedzielska Teresa
13. Ostojska Jadwiga
14. Prukacz Joanna
15. Stępczyńska Anna
16. Szczepaniak Marek
17. Szymczak Maria
18. Ściebura Roman
19. Taborowska Małgorzata
20. Wujak Henryk 
21. Wracińska Renata
22. Zawadowska Ewa
 

1981 rok                                                  
Technikum Łąkarskie
Wychowawca: Stanisław Malejka
1.Bobińska Teresa
2.Bieniek Sławomir
3.Bednarczyk Elżbieta
4. Ciesielska Bożena
5. Guminiak Jolanta
6.Gałąska Wiesława
7. Gocałek Mirosława
8.Głębska Marianna
9.Graczyk Leszek
10.Jabłońska Jadwiga
11.Janecki Henryk
12.Ligenza Alina
13.Łaguniak Piotr
14.Tasarz Mariola
15.Maciejewska Mirosława
16.Marcinkowski Krzysztof
17.Michalak Tadeusz
18.Michalczyk Anna
19.Nitecki Grzegorz
20.Ochman Tadeusz
21.Przygoda Zenon
22.Pompowicz Cezary
23.Piesyk Danuta
24.Piotrowska Halina
25.Pająk Henryka
26.Rutecki Henryk
27.Rusiniak Jan
28.Skowron Anna
29.Stęplewski Krzysztof
30.Sztucka Bożena
31.Wiśniewski Zbigniew
 

1982 rok                                                   
Technikum Hodowlane
Wychowawca: Urszula Kabza
1. Barczyński Sławomir
2. Bartosik Antonina
3. Dalecka Małgorzata
4. Dębisk Jerzy Witold
5. Druch Dariusz
6. Fizyk Jadwiga
7. Filipowski Zbigniew
8. Gradowski Roman
9. Hadrysiak Zbigniew
10. Chachuła Krzysztof
11. Izydorczyk Anna
12. Kałuda Paweł
13. Korach Andrzej
14. Kolonia Anna
15. Kowalski Sławomir
16. Krawczyk Roman
17. Kupajczyk Bożena
18. Kurowski Jacek
19. Kusiek Danuta
20. Lotczyk Tadeusz
21. Miłek Zdzisław
22. Tygiel Jolanta
23. Obłok Beata
24. Pawłowska Elżbieta
25. Pielucha Antoni
26. Rusiniak Anna
27. Sadzińska Teresa
28. Sowała Andrzej
29. Stefanek Marian
30. Stefańczyk Jadwiga
31. Szczepanie Dorota
32. Wilczyńska Małgorzata
33. Woszczak Piotr
34. Zawadzki Krzysztof
35. Zioła Edward
36. Żeleskiewicz Bożena
 

1983 rok                                                  
Technikum Rolnicze-Łekarstwo
Wychowawca: Longin Marek
1. Bednarek Bogumiła
2. Błońska Lidia
3. Blonski Krzysztof 
4. Brożyna Mirosław
5. Bukowiec Wiesław
6. Chwała Jacek
7. Dłużynski Sławomir
8. Dobraś Ewa
9. Gadomski Paweł
10. Jędrzejewski Józef
11. Konieczny Andrzej
12. Korzeński Marek
13. Krajewska Janina
14. Lisiecka Mariola
15. Magdziak Elżbieta
16. Molga Dorota
17. Malinski Marek
18. Matusiak Janina
19. Mikołajczyk Małgorzata
20. Pikarska Wioletta
21. Sikora Józefa
22. Siuta Bożena
23. Ślezak Henryk
24. Waridoch Barbara
25. Włodarczyk Mariola
 

1983 rok                                                  
Technikum Hodowlane
Wychowawca: Maria Prus (Gogolewska)
1. Borek Andrzej
2. Brożyński Grzegorz
3. Danielewski Paweł
4. Gajda Grzegorz
5. Gralińska Alicja
6. Janos Dorota
7. Janiak Jolanta
8. Janik Witold
9. Kazimierczak Elżbieta
10. Kempa Beata
11. Kozieł Hanna
12. Krawczyk Grzegorz
13. Kruszyński Wojciech
14. Marek Dariusz
15. Miśkiewicz Teresa
16. Moszyńska Marianna
17. Ochocka Teresa
18. Pilarczyk Krystyna
19. Robacz Mariola
20. Sodokierski Jacek
21. Skrzypek Krystyna
22. Skwarnecka Beata
23. Sowała Lidia
24. Sowala Sławomir
25. Stępień Roman
26. Stępnik Alicja
27. Stolarek Beata
28. Weber Bożena
29. Wesołowska Anna
30. Wolniak Andrzej
31. Wosińska Dorota
32. Zduńczyk Piotr
 

1984 rok                                             
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Władysław  Fil
1. Bączyk Irena
2. Boroń Anna
3. Chmielewska Anna
4. Golba Maria
5. Gołdyka Maria
6. Kaczmarkiewicz Paweł
7. Karczmarek Alicja
8. Kijański Sylwester
9. Kowalska Bożena
10. Kurzawa Tomasz
11. Malinowska Małgorzata
12. Marchewka Barbara
13. Miszczak Urszula
14. Miśkiewicz Elżbieta
15. Nowińska Małgorzata
16. Rogalewicz Krzysztof
17. Rudzka Barbara
18. Smejda Elżbieta
19. Stachowiak Piotr
20. Szczepaniak Jolanta
21. Ścigała Zbigniew
22. Świniarski Andrzej
23. Ulas Bożena
24. Włodarczyk Dariusz
25. Włodarczyk Małgorzata
 

1984 rok                                                 
Technikum Hodowlane
Wychowawca: Teodozja Pietrzyk
1. Bogusławski Jerzy
2. Brzozowski Andrzej
3. Dalecka Mariola
4. Dejworek Radosław
5. Drzazga Ewa Jolanta
6. Dychto Sławomir
7. Frątczak Małgorzata
8. Głowinkowska Bożena
9. Grzelczak Krzysztof
10. Gwizdalska Katarzyna
11. Kędzia Ewa Dorota
12. Kita Małgorzata Maria
13. Klink Elzbieta Ewa
14. Knop Zdzisław Mariusz
15. Kozieł Roman
16. Kuna Paweł
17. Kuśmierek Izabela
18. Ludwisiak Piotr
19. Majewska Sławomira
20. Marędziak Sławomir
21. Nagielski Janusz
22. Perka Wioletta
23. Piech Sławomir
24. Piotrowski Jacek
25. Piłatowska Alina
26. Pluta Wiesław
27. Przybylska Dorota
28. Rębacz Wiesław
29. Różańska Anna
30. Stachera Henryk
31. Stępień Wioletta
32. Szewczyk Leszek
33. Witkowska Elżbieta
34. Witońska Jolanta
35. Wypart Jacek
36. Zakrzeski Janusz
 

1985 rok                                                     
Technikum Rolnicze
Profil: uprawa roślin i hodowla zwierząt
Wychowawca: Dorota Buczkowska
1. Fikus Urszula
2. Furmańczyk Anna
3. Górny Arkadiusz
4. Grzelak Dariusz
5. Kapica Mariola
6. Mikołajczyk Lidia
7. Obierzalska Renata
8. Olejnik Andrzej
9. Opieczyńska Beata
10. Osińska Mariola
11. Pająk Wojciech
12. Pietrzak Agata
13. Sadziński Mieczysław
14. Sobczak Renata
15. Szustak Elżbieta
16. Turkiewicz Aleksandra
17. Włodarczyk Magdalena
18. Włodarczyk Marek
19. Zalewska Małgorzata
 

1985 rok                                       __     
Technikum Rolnicze
Profil: technik-hodowca
Wychowawca: Barbara Grabiszewska
1. Białek Zofia
2. Błaszczyk Zdzisława
3. Bociąga Ewa
4. Bujak Bogdan
5. Czajkowska Beata
6. Dębski Włodzimierz
7. Galuba Beata
8. Gniłka Krystyna
9. Grabarczyk Teresa
10. Kalińska Beata
11. Kochelski Ryszard
12. Koziróg Jarosław
13. Matusiak Donata
14. Mielczanek Danuta
15. Perka Piotr
16. Płóciennik Marek
17. Popłowska Katarzyna
18. Rybka Karol
19. Skorupa Piotr
20. Sobczak Ewa
21. Szewczyk Bożena
22. Szamański Paweł
23. Trojan Karolina
24. Trojanowski Witek
25. Walczak Małgorzata
26. Wosińska Anna
27. Wójcikowski Sławomir
27. Żuberek Henryk
 

1985 rok                                               
Technikum Rolnicze-Łąkarskie
Wychowawca: Marcin Zagórski
1. Boruń Agnieszka 
2. Bieniek Bogumiła 
3. Chojnacka Urszula
4. Dobras Danuta
5. Grzelczyk Grzegorz
6. Guzik Beata
7. Janik Katarzyna
8. Kolodziej Grzegorz
9. Kucharczyk Dorota
10. Kurowski Jacek
11. Kuś Bogumiła
12. Maros Ewa
13. Malinowska Ewa
14. Ochental Dorota
15. Pawelska Marzena
16. Pawełoszek Anna
17. Słomian Karol
18. Słomian Renata
19. Sowała Aldona
20. Żurowski Zdzisław
 

1985 rok                                                
Technikum Rolnicze(3-letnie)
Profil: uprawa roślin i hodowla zwierząt
Wychowawca: P. Patelski
1. Bieniek Mariola
2. Chłopecki Sławomir
3. Czekalik Sławomira
4. Modlińska Mariola
5. Grądzka Ilona
6. Ignaczak Beata
7. Iwański Andrzej
8. Jakubowska Iwona
9. Jankowska Lidia
10. Kolanek Urszula
11. Małolepszy Dariusz
12. Marek Zbigniew
13. Musiał Krystyna
14. Nowacka Ewa
15. Nowak Ewa
16. Olczak Jarosław
17. Oleszczak Halina
18. Paczuszka Włodzimierz
19. Żychowski Grzegorz
 

1985 rok                                                
Technikum Rolnicze
Wychowawca: P. Wójcik
1. Bartosik Henryk
2. Cholczyński Grzegorz
3. Fulko Ryszard
4. Kaczmarek Ewa
5. Kolonek Dariusz
6. Koperska Renata
7. Luter Danuta
8. Makota Andrzej
9. Pawelska Halina
10. Pasternak Sławomir
11. Pabisiak Zygmunt
12. Pilan Wioletta
13. Sendak Krzysztof
14. Stępień Jerzy
15. Ważyńska Małgorzata
16. Kopka Marek
 

1986 rok                                             
Technikum Hodowlane
Wychowawca:  Jadwiga Chwiałkowska
1. Bednarek Jarosław
2. Baszczyk Anna
3. Bryl Zbigniew
4. Bugajna Renata
5. Gajda Piotr
6. Gała Emilia
7. Grenda Krzysztof
8. Gwis Dariusz
9. Janecka Anastazja
10. Konieczny Włodzimierz
11. Kozakowska Małgorzata
12. Matuszewska Iwona
13. Niewiadomski Armin
14. Półgrabia Krzysztof
15. Popławski Jarosław
16. Skotnicka Anna
17. Sobota Katrzyna
18. Sokołowska Beata
19. Stankiewicz Zbigniew
20. Więz Dorota
 

1986 rok                                                
Technikum Hodowlane
Wychowawca: Roman Buczkowski
1. Augustyniak Lidia
2. Biskupiński Tadeusz
3. Błasiak Jacek
4. Filipowska Halina
5. Kabza Andrzej
6. Kaczorowska Teodora
7. Kardczak Zbigniew
8. Krawczyk Halina
9. Krawczyk Marzena
10. Komorowski Jacek
11. Kostrzewa Waldemar
12. Lis Małgorzata
13. Łakomski Dariusz
14. Ławniczek Dprota
15. Nowicka Magdalena
16. Orzechowska Barbara
17. Płaczek Janusz
18. Płonka Wojciech
19. Przychodniak Emilia
20. Rosińska Anna 
21. Pilarska Anna
22. Socha Jerzy
23. Spodziewańska Anna
24. Szewczyk Krzysztof
25. Ściebura Andzrzej
26. Wypart Jarosław
 

1987 rok                                                
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Dorota Buczkowska
1. Adamczyk Agnieszka
2. Bartosiewicz Małgorzata
3. Bednarek Maciej
4. Bimek Bogumiła
5. Boguń Agnieszka
6. Chojnacka Urszula
7. Ciupa Renata
8. Cłapa Grażyna
9. Dobras Danuta
10. Fajeraska Barbara
11. Grzelczak Grzegorz
12. Guzik Beata
13. Jasiński Waldemar
14. Kurawski Jacek
15. Kwaśna Dorota 
16. Lipka Krzysztof
17. Malinowska Ewa
18. Pawelska Marzena
19. Płuciennik Sławomir
20. Sowała Aldona
21. Słomian Renata
22. Słowińska Iwona
 

1987 rok                                               
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Maria Malinowska
1. Bocian Jerzy
2. Derdak Renata
3. Gajda Małgorzata
4. Kaflak Agnieszka
5. Kowalska Janina
6. Tamska Agnieszka
7. Wielogórska Renata
8. Żbik Wioletta
9. Zajda Aneta
 

1988 rok                                                  
Technikum Hodowlane
Wychowawca: Małgorzata Czwartek
1. Badowska Anna
2. Bilska Teresa
3. Boroń Włodzimierz
4. Czajkowski Krzysztof
5. Florczak Katarzyna
6. Grzesiak Wioletta
7. Kaczmarek Anna
8. Kopytowski Przemysław
9. Krawczyk Sylwia
10. Krawczyk Krzysztof
11. Kruk Mariola
12. Kubiński Roman
13. Kędzierska Ilona
14. Leśniak Jarosław
15. Moszyński Dariusz 
16. Nowacka Agnieszka
17. Olejniczak Grażyna
18. Olszewsak Anna
19. Opieczyńska Monika
20. Pawlak Dorota
21. Piesyk Wiesława
22. Różański Jacek
23. Rypalska Elżbieta
24. Sobala Renata
25. Stańczyk Waldemar
26. Sęderak Jolanta
27. Szymański Ireneusz
28. Urbański Sławomir
29. Wolski Cezary
30. Zamolska Jadwiga
31. Zabost Adam
 

1988 rok                                                    
Technikum Hodowlane
Profil: hodowla zwierząt
Wychowawca: Dorota Buczkowska
1. Brocka Agata
2. Czupryniak Dorota
3. Gabrysia Bogumiła
4. Grondowy Jacek
5. Hadryś Beata
6. Kasprzak Tomasz
7. Krzemień Urszula
8. Lisowska Dorota
9. Łaptuta Dorota
10. Młodzieniak Wanda
11. Nowak Robert
12. Pachole Halina
13. Pniewski Maciej
14. Pol Grzegorz
15. Praszkowska Teresa
16. Sitarek Zbigniew
17. Stankiewicz Tomasz
18. Stolarczyk Bogdan
19. Szysio Lidia
20. Węgrowski Dariusz
 

1988 rok                                         
Technikum Rolnicze
Profil: ogólno-rolny
-brak danych
 

1989 rok                                             
Technikum Hodowlane
Wychowawca: Maria Krawczyk
1. Bączyńska Jadwiga
2. Bednarek Zbigniew
3. Borkowska Beata
4. Buczkowski Krzysztof
5. Celeban Leonarda
6. Dżbkowski Szymon
7. Długosz Marek
8. Freud Krystyna
9. Gawron Mariola
10. Gibka Halina
11. Kapnik Beata
12. Kolaszek Dorota
13. Koriewicz Piotr
14. Krasiński Paweł
15. Kruk Aneta
16. Kulda Małgorzata
17. Kuś Urszula
18. Loch Beata
19. Lewandowski Robert
20. Rypalska Jadwiga
21. Skotnicka Monika
22. Strzelec Agata
23. Skowron Grzegorz
24. Synowie Katarzyna
25. Szczepaniak Beata
26. Szumigaj Mariola
27. Wawrzecka Urszula
28. Wojtyniak Beata
29. Zawadzki Grzegorz
30. Zych Anna
 

1989 rok                                               
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Profil: rolnik mechanizator
Wychowawca: Barbara Potasiak
1. Cichocki Włodzimierz
2. Fice Piotr
3. Foszpańczyk Piotr
4. Gała Gabriel
5. Kostrzewa Ryszard
6. Kozieł Grzegorz
7. Kowalczyk Tomasz
8. Manzer Dariusz
9. Płóciennik Zbigniew
10. Pokorski Władysław
11. Polak Dariusz
12. Sychwiak Roman
13. Szewczyk Marek
14. Szymański Adam
15. Urbaniak Piotr
16. Walicki Sławmir
17. Wilczyński Sylwester
18. Wiązek Władysław
19. Wojtczak Grzegorz
20. Grześkowiak Zbigniew
 

1989 rok                                                 
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Jadwiga Chwiałkowska
1. Barabasz Beata
2. Ciszewski Zdzisław
3. Dratwa Elzbieta
4. Janus Anna
5. Jendrzycka Małgorzata
6. Kaczmarek Mirosław
7. Krawczyk Małgorzata
8. Mikła Joanna
9. Olejnik Iwona
10. Olejnik Marzena
11. Olszacki Mariusz
12. Struzik Sławomir
13. Szremska Wioletta
14. Szymańska Ilona
15. Wdowińska Jolanta
16. Weler Tomasz
 

1989 rok                                         
Technikum Rolnicze
Profil: ogólny
-brak danych
 

1990 rok                                       
Technikum Hodowlane
Wychowawca: Maria Prus (Gogolewska)
1. Blaźniak Katarzyna
2. Chajdas Renata
3. Derbich Paweł
4. Frątczak Edyta
5. Gabara Wioletta
6. Gawlik Agnieszka
7. Golba Małgorzata
8. Góra Marek 
9. Gruszka Lucjan
10. Grzesik Mariola
11. Irzykowska Iwona
12. Jakubowski Andrzej
13. Jęsiak Zbigniew
14. Kaczmarek Jacek
15. Kęska Danuta
16. Klink Magdalena
17. Kosakowski Zbigniew 
18. Krawczyk Dorota
19. Królik Radosław
20. Krzemieniewska Dorota
21. Kwiatkowska Renata
22. Malinowska Bożena
23. Minias Grzegorz
24. Nowak Edyta
25. Pietrzyk Witold
26. Potasiak Małgorzata
27. Rogalewicz Renata
28. Różyczki Piotr
29. Szczepańska Iwona
30. Szymańska Agnieszka
31. Tarasiewicz Izabela
32. Zawiasa Joanna
 

1991 rok                                                   
Technikum Rolnicze
Profil: uprawa roślin i hodowla zwierząt
Wychowawca: Urszula Kabza
1. Antoszczyk Katarzyna
2. Chojnicka Agnieszka
3. Chojnicka Brygida
4. Chojnicka Renata
5. Gacki Mariusz
6. Frątczak Agnieszka
7. Jóźla Olek
8. Karbowiak Ewa
9. Kowalska Aneta
10. Kubik Bożena
11. Kuś Ewa
12. Marczak Renata
13. Matuszewska Iwona
14. Mrówczyńska Bożena
15. Papuga Andrzej
16. Papuga Grzegorz
17. Pęciak Włodzimierz
18. Pinar Krzysztof
19. Solecka Agnieszka
20. Szczepańska Agnieszka
 

1991 rok                                           
Technikum Hodowlane 
Wychowawca: Teodozja Pietrzyk
1. Czajkowska Ewa
2. Grabiszewska Małgorzata
3. Grzelak Iwona
4. Justyńska Dorota
5. Kaczmarek Sylwia
6. Kantorczyk Mariusz
7. Konieczna Agnieszka
8. Kostrzewa Agnieszka
9. Kubiak Joanna
10. Materka Katarzyna
11. Mikła Ludomir
12. Musiałek Agnieszka
13. Owczarek Aneta
14. Sagan Agnieszka
15. Sobola Anna
16. Szaflik Mariusz
17. Szewczyk Jolanta
18. Szymański Tomasz
19. Wierzbowska Marta
20. Zalewski Adam
21. Zamysłowski Andrzej
 

1992 rok                                                   
Technikum Rolnicze
Profil: technik-rolnik
Wychowawca: Barbara Błońska
1. Banaszczyk Agnieszka
2. Blacharczyk Katarzyna
3. Gajda Barbara
4. Gała Barbara
5. Gapik Katarzyna
6. Gawlik Piotr
7. Glapa Jacek
8. Hetman Anna
9. Jeziorski Roman
10. Kicińska Edyta
11. Kopera Agata
12. Kotarska Dorota
13. Lipieński Wojciech
14. Makota Renata
15. Mikła Marzena
16. Mikosińska Elżbieta
17. Rogut Krzysztof
18. Rosiak Urszula
19. Szala Ilona
20. Szczepaniak Grzegorz
21. Sztandera Agnieszka
22. Zarzyka Iwona
 

1993 rok                                                 
Technikum Hodowlane
Wychowawca: Jadwiga Chwiałkowska
1. Chojnacki Piotr
2. Gołębiowska Julia Dagmara
3. Grądzki Mariusz
4. Jochacz Adam Mariusz
5. Kaczmarski Ziemowit
6. Kmiecik Anita
7. Kolasa Marzena Barbara
8. Kostrzewa Sylwester Jan
9. Krata Dorota
10. Łaputa Zbigniew Grzegorz
11. Musiałek Małgorzata
12. Olejnicka Małgorzata Monika
13. Peć Przemysław Jacek
14. Rogalewicz Agnieszka
15. Rosiak Małgorzata
16. Rychlik Agnieszka
17. Skurka Małgorzata
18. Sobola Krzysztof Tomasz
19. Urbaniak Agnieszka
 

1994 rok                                                 
Technikum Hodowlane
Wychowawca: P. Malejko, Jerzy Patelski
1. Rafał Błaszczyk
2. Agnieszka Borczyk
3. Grzegorz Chodak
4. Anna Cieślak
5. Marcin Derbich
6. Marek Górnacki
7. Mariusz Grzelczak
8. Renata Jendrzycka
9. Aneta Kazimierczak
10. Edyta Kędzia
11. Mariusz Korcewicz
12. Jolanta Lisiecka
13. Michał Majewski
14. Jan Myśliwiec
15. Ewa Nowacka
16. Anna Perlińska
17. Katarzyna Pietrzyk
18. Iwona Pikorska
19. Edyta Piotrowska
20. Ewa Puławska
21. Aneta Rogalewicz
22. Iwona Rojszczak
23. Aneta Sadzińska
24. Lilianna Sapela
25. Monika Sokołowska
26. Gabriel Stępień
27. Dominik Szewczyk
28. Grzegorz Walasik
29. Aneta Witek
 

1995 rok                                                
Technikum Rolnicze
Wychowawca:
1. Malinowska Agnieszka

1995 rok                                                
Technikum Hodowlane
Wychowawca: Barbara Potasiak
1. Bąk Ewa
2. Buczkowski Mariusz
3. Ceran Anita
4. Dera Katarzyna
5. Franiak Robert
6. Hes Grzegorz
7. Kasprzycka Lidka
8. Krawczyk Waldemar
9. Lewandowska Małgorzata
10. Lipieta Anna
11. Michalski Grzegorz
12. Pawłowska Monika
13. Sobala Agnieszka
14. Sobala Paweł
15. Surowa Aneta
16. Ślązak Przemysław
17. Trojanowski Marek
18. Wdowik Edyta
19. Szydło Paweł
20. Białek Anna
21. Olbiński Mariusz
22. Pągowski Tomasz
23. Klimczak Anna


1996 rok                                               
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Małgorzata Czwartek
1.Cieślak Kamila
2.Działkowska Aneta
3.Iwańska Aneta
4.Jaworska Sylwia
5.Kosecki Tomasz
6.Krawczyk Aldona
7.Kubiak Anna
8.Kucharska Anna
9.Modrzejewska Monika
10.Mylkie Barbara
11.Przybylak Aleksandra
12.Rosiak Agnieszka
13.Roza Joanna
14.Trelowski Karol
15.Węgrzynek Joanna
16.Ziółkowski Mariusz
 

1996 rok                                               
Liceum Zawodowe
Wychowawca: Maria Prus (Gogolewska)
(zobacz zdjęcie)
1.Baczmaga Ewa
2.Bednarek Agata
3.Bińkowski Robert
4.Fidyk Lidia
5.Foszpańczyk Anna
6.Gleń Barbara
7.Grochowina Magda
8.Kacprzak Renata
9.Karolewska Agnieszka
10.Kłys Anna
11.Knop Aneta
12.Łakomska Edyta
13.Łebzuch Iwona
14.Majchrzak Katarzyna
15.Modrzejewska Henryka
16.Mostowska Aleksandra
17.Nowakowska Iwona
18.Ozimek Małgorzata
19.Pściuk Aneta
20.Skowronek Małgorzata
21.Sobczak Wiktor
22.Walczak Ewa
23.Wejman Renata
 

1996 rok                                               
Liceum Zawodowe
Wychowawca: Joanna Kozakowska
1.Bednarkiewicz Anna
2.Ciebiada Magda
3.Dąbrowska Katarzyna
4.Grzelak Ewa
5.Góra Anna
6.Kacperska Krzysztofa
7.Krzemińska Agnieszka
8.Kubicka Ewelina
9.Kęsicka Agnieszka
10.Malarczyk Edyta
11.Mielczarek Małgorzata
12.Monos Magda
13.Redlich Agnieszka
14.Stępień Aneta
15.Stawowczyk Anna
16.Szymczak Ewelina
 

1997 rok                                                  
Liceum Zawodowe
Rolnik-wiejskie gospodarstwo domowe
Wychowawca: Roman Buczkowski
1. Antczak Elwira
2. Baczmaga Joanna
3. Cyran Elżbieta
4. Fice Marta
5. Florczak Sylwia
6. Gębarowska Aneta
7. Góra Anna
8. Grzelak Agnieszka
9. Jankowska Sylwia
10. Kaźmierczak Monika
11. Lorencka Agnieszka
12. Malinowska Sylwia
13. Mizera Aleksandra
14. Nowakowska Beata
15. Olejnik Urszula
16. Olszewska Sylwia
17. Pacześ Alicja
18. Pawełoszek Małgorzata
19. Rakowska Monika
20. Ratajczk Bogusława
21. Rubajczyk Sylwia
22. Rybak Beata
23. Skowron Wioletta
24. Spętana Renata
25. Szafran Katarzyna
26. Szewczyk Marzena
27. Ślęzak Marzena
28. Trojanowska Ewelina
29. Zienterska Marzena
30. Konieczka Monika
 

1997 rok                                               
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Barbara Grabiszewska
1. Bednarek Robert
2. Błachowicz Edyta
3. Działkowska Aneta
4. Fiks Krzysztof
5. Gagatek Paweł
6. Kasielski Robert
7. Ludwiczak Zbigniew 
8. Matusiak Ewa
9. Oleszczak Katarzyna
10. Omyła Sławomira
11. Pawelska Jolanta
12. Płosa Katarzyna
13. Stasiak Rafał
14. Szewczyk Wioletta
15. Wojtan Sławomir
16. Woźniak Fabian
17. Zamolski Tadeusz
18. Trzaskowska Wioletta
19. Joanna Tkacz
20. Maciej Aleksandrowicz
 

1998 rok                                               
Technikum Rolnicze
Profil: technik rolnik
Wychowawca: Barbara Błońska
1. Brandt Krzysztof
2. Czaplicka Wioletta
3. Góra Mariola
4. Kalista Michał
5. Kałużna Agnieszka
6. Kowalska Beata
7. Krawczyk Agnieszka
8. Mucha Agnieszka
9. Niewiadomska Aldona
10. Ornafel Paweł
11. Patuszyński Hubert
12. Pawelec Monika
13. Pipiak Joanna
14. Pluta Elżbieta
15. Płóciennik Aneta
16. Rzepa Marcin
17. Siwiaszczy Sylwia
18. Sobola Agnieszka
19. Tomczyk Beata
 

1998 rok                                                 
Liceum Zawodowe(4-letnie)
Wychowawca: Maria Krawczyk
1. Barnaś Justyna
2. Cichuta Kamila
3. Graczyk Justyna
4. Jasiczek Magdalena
5. Józef Teresa
6. Kaszuba Dorota
7. Kijańska Emilia
8. Klimczak Ewelina
9. Kołodziej Kamila
10. Kozłowska Marzena
11. Kubasiewicz Katarzyna
12. Kubiak Monika
13. Mielczarek Aneta
14. Oleszczyk Renata
15. Pasowska Kamila
16. Piesyk Wioletta
17. Piotrowska Monika
18. Szubańska Wioleta
 

1998 rok                                                       
Liceum Zawodowe
Profil: rolnik-wiejskie gospodarstwo domowe
Wychowawca: Jadwiga Chwiałkowska
1. Dąbrowska Roksana
2. Dymiński Paweł
3. Gołębowska Monika
4. Janiszewska Jolanta
5. Klamecki Michał
6. Kowalska Ewelina
7. Kosecka Monika
8. Kot Edyta
9. Krata Ewa
10. Leopolska Joanna
11. Łuczczak Dorota
12. Łudczak Edyta
13. Michalak Beata
14. Mielczarek Anna
15. Ratajek Katarzyna
16. Świerczyńska Izabela
17. Tomczyk Joanna
18. Ułańska Lidia
19. Zając Izabela
 

1998 rok                                                           
Technikum Rolnicze
Profil: technik rolnik
Wychowawca: Lidia Hachulska-Jędraszek
1. Balińska Magdalena Barbara
2. Bamberska Ewelina Magdalena
3. Jachowicz Joanna
4. Kociołek Marek
5. Krawczyk Grzegorz
6. Kużniak Grzegorz
7. Kwiatkowska Monika
8. Leś Magdalena
9. Olewski Dariusz
10. Pilecka Anna
11. Plich Jolanta Anna
12. Stasiak Justyna Elżbieta
13. Szymaczak Aneta Renata
14. Szczepańska Elżbieta
 

1999 rok                                                            
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Profil: operator pojazdów i maszyn rolniczych
Wychowawca: Piotr Bendkowski
(zobacz zdjęcie)
1. Grzegorz Banasiak
2. Kamil Bednarek
3. Piotr Bocian
4. Andrzej Borczyk
5. Daniel Brożyński
6. Michał Budzisz
7. Mariusz Cieślak
8. Karol Gortat
9. Przemysław Grądzki
10. Artur Grędas
11. Łukasz Gurbiel
12. Wiesław Janecki
13. Piotr Kaczmarek
14. Rafał Marcinia
15. Przemysław Pancerski
16. Robert Sobczak
17. Grzegorz Wagan
18. Michał Wietrzyk
19. Marcin Wolniak
20. Maciej Wróblewski
 

2000 rok                                                        
Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
Profil: technik żywienia i gospodarstwa domowego
Wychowawca: Marlena Dymińska
1. Adamczeska Joanna
2. Bakalarczyk Sylwia
3. Cichosz Aneta
4. Dębkowski Przemysław
5. Gawlik Anna
6. Iwanowski Marcin
7. Kajdana Beata
8. Kajdana Małgorzata
9. Komińcz Monika
10. Koper Łukasz
11. Kowalczyk Anna
12. Krawniak Katarzyna
13. Lamarska Katarzyna
14. Łakoma Sylwia
15. Łudczak Elżbieta
16. Marczak Paweł
17. Oleszczk Kamila
18. Olszewska Patrycja
19. Piekarska Emila
20. Rabska Barbara
21. Rosiak Rafał
22. Smolarek Agnieszka
23. Szymańska Anna
24. Ubych Norbert
25. Wrońska Justyna
26. Zając Barbara
27. Zając Katarzyna
 

2000 rok                                                
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Dorota Buczkowska
1. Biegalski Jakub
2. Ciekalska Iwona Anna
3. Dzieputa Sylwester Grzegorz
4. Gawlik Paweł Jan
5. Gorządek Cezary
6. Grzegorczyk Radosław Andrzej
7. Gurbiel Barbara
8. Jakubowska Agata Justyna
9. Jędrasiak Anna Maria
10. Klimczak Wioletta
11. Kupajczyk Katarzyna
12. Leśkiewicz Monika Ewa
13. Pietroniec Monika Krystyna
14. Plecińska Izabela Sylwia
15. Raszewska Elżbieta
16. Spętany Grzegorz Marcin
17. Szymorek Ewa
18. Witek Katarzyna
19. Wolnowski Witold Krzysztof
 

2000 rok                                           
Liceum Zawodowe
Rolnik-wiejskie gospodarstwo domowe
Wychowawca: Elżbieta Grecka
1. Bamberska Magdalena
2. Bednarek Aleksandra
3. Dzimiński Waldemar
4. Jagielska Joanna 
5. Jęchorek Katarzyna
6. Klara Szymon
7. Kosecki Przemysław
8. Krawczyk Monika
9. Mielczarek Joanna
10. Perliński Tomasz
11. Pietrzyk Agata
12. Skowron Karolina
13. Skweres Anna
14. Ścisła Edyta
15. Ścigała Emiliusz
16. Turczyk Łukasz
17. Wągrowska Marta
18. Wolarek Kamila
 

2001 rok                                                  
Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
Wychowawca: Maria Prus (Gogolewska)
(zobacz zdjęcie)
1. Ruda Katarzyna
2. Chojnacka Renata
3. Czarczyńska Ewa
4. Furman Iwona
5. Głowacka Małgorzata
6. Grobelna Małgorzata
7. Grzelakowska Magdalena
8. Janicka Karolina
9. Karolak Karolina
10. Kowalczyk Katarzyna
11. Matusiak Ewelina
12. Nowicka Małgorzata
13. Okrasa Wioletta
14. Razum Anna
15. Rędzikowska Elżbieta
16. Selieta Ligia 
17. Stępień Justyna
18. Templin Małgorzata
19. Wisławska Anna
20. Woskowski Paweł
 

2002 rok                                                  
Liceum Zawodowe
Wychowawca: Romualda Sobczak
(zobacz zdjęcie)

1. Cecylia Gołąb
2. Ilona Stolarczyk
3. Justyna Plich
4. Kamila Hałas
5. Katarzyna Balcerzak
6. Barbara Balcerzak
7. Karolina Piojda
8. Izabela Rosiak
9. Alina Jankowska
10. Katarzyna Aleksandrowicz
11. Łukasz Rudzki
12. Paulina Kałuża
13. Sylwia Nowak
14. Monika Szulc
15. Sylwia Krupińska
16. Gabriela Lewandowicz
17. Patrycja Grzegorzewska
18. Agnieszka Dregier
19. Agnieszka Kuchler
20. Katarzyna Jagodzińska
21. Angelika Śmiechowska
22. Iwona Kozakowska
23. Renata Niewiadomska
 

2002 rok                                                  
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Włodzimierz Mazur
(zobacz zdjęcie)
1. Jakóbczak Damian
2. Zając Dominik
3. Urbański Adam
4. Jankowski Jacek
5. Głowacki Michał
6. Engiel Jerzy
7. Śnieg Grzegorz
8. Chruściel Krzysztof
- brak innych danych

2002 rok                                                  
Liceum Agrobiznesu
Wychowawca: 
- brak danych

2002 rok                                                  
Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
Wychowawca: Zdzisław Baluch
(zobacz zdjęcie)
1. Sylwester Surowy
2. Świstek Jolanta
3. Dyniak Monika
4. Krysiak Anna
5. Kmita Alicja
6. Gręda Katarzyna
7. Świstek Justyna
8. Barasińska Kinga
9. Kośka Katarzyna
10. Nowak Kamila
11. Smolny Maciej
12. Kasprzyk Magdalena
13. Hatłas Michał
14. Bednarowicz Magdalena
15. Lewandowski Piotr
16. Szymańczyk Agnieszka
17. Gołębowska Iwona
18. Biegańska Agnieszka
19. Malinowski Tomasz
20. Świercz Andrzej

2002 rok                                                  
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Małgorzata Czwartek
(zobacz zdjęcie)
1.Szczepan Bezulski
2.Marta Ceran
3.Katarzyna Chodak
4.Kamila Danielewska
5.Jarosław Filipczak
6.Daniel Grzelak
7.Dominik Grzelak
8.Tomasz Gniłka
9.Mariusz Jabłoński
10.Roman Krysztofiak
11.Jakub Kwiatkowski
12.Andrzej Majda
13.Michał Michalski
14.Iwona Opałka
15.Renata Opałka
16.Sławomir Papuga
17.Łukasz Przybylski
18.Grzegorz Rabikowski
19.Dariusz Walczak
20.Patryk Wypych
 

2003 rok                                                       
Liceum Ogólnokształcące z klasą sportową
Wychowawca: Piotr Bendkowski
(zobacz zdjęcie)
1. Paweł Bąbel
2. Bednarczyk Radosław
3. Damas Wojciech
4. Durasik Maja
5. Grecki Maciej
6. Haśkiewicz Justyna
7. Cieślak Anna
8. Zarzecka Oliwia
9. Wesoła Magdalena
10. Tokarczyk Tomasz
11. Tokarczyk Łukasz
12. Tyka Łukasz
13. Sobieraj Wojciech
14. Nastarowicz Łukasz
15. Dondziak Bartłomiej
16. Jaworski Krystian
17. Krata Sylwia
18. Maszorek Wioleta
19. Kopka Damian
20. Wilk Kamil
21. Zwolińska Ewelina
22. Pietrzyk Kamil
23. Iwanowski Piotr
24. Kotala Dawid
25. Jurczak Mateusz
26. Urbaniak Marcin
27. Piasecka Aurelia
28. Włodarczyk Emilia
29. Smolarek Dawid
30. Walczak Rafał
 

2003 rok                                                  
3-letnie Technikum Rolnicze (zaoczne)
Wychowawca: Jerzy Patelski
1. Cieślak Mariusz
2. Wagan Sławomir.
3. Stelmasiak Sebastian
4. Holaś Krzysztof
5. Zarzecki Karol
6. Pawłowski Łukasz
7. Kilańczyk Monika
8. Korcewicz Piotr
9. Wróblewski Maciej
10. Wróblewska Aneta
11. Surowy Sylwester
12. Capciński Grzegorz
13. Sadziński Andrzej
14. Pańczak Tomasz
15. Zubrzycki Witold
16. Makota Robert
17. Piasecki Krzysztof
18. Leśniczak Adam
19. Rżanek Konrad
20. Kuras Piotr
21. Bednarek Łukasz
22. Kostrzewa Zbigniew
 

2003 rok                                                  
Liceum Agrobiznesu
Wychowawca: Maria Krawczyk
(zobacz zdjęcie)
1. Adamczewski Tomasz
2. Bednarkiewicz Iwona
3. Frysiak Dorota
4 Grzegorzewska Emilia
5. Gwizdała Agata
6. Jabłoński Artur
7. Kaczmarek Izabela
8. Kalista Iwona
9. Knop Agnieszka
10. Koziróg Arkadiusz
11. Krawniak Aneta
12. Krysiak Aleksandra
13. Napiórkowski Artur
14. Nitecki Marcin
15. Matusiak Żaneta
16. Mazur Karolina
17. Pieszak Mariusz
18. Pomikły Karol
19. Sobczak Joanna
20. Stępień Magdalena
21. Szymczak Katarzyna
22. Walczak Sylwia
23.Weber Magdalena
24. Wlaźlak Agnieszka
25. Włodarczyk Karolina
26. Wojcieszek Magdalena
27. Woźniak Agata
28. Zaganiacz Bogusława

2003 rok                                                  
Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
Wychowawca: Marta Kopytowaska
(zobacz zdjęcie)
- brak danych

2004 rok                                                
Liceum Ogólnokształcące
Wychowawca: Paweł Kałuda
(zobacz zdjęcie)
1. Sobczak Ada
2. Biś Marta
3. Kubsz Jarosław
4. Dobroń Łukasz
- brak innych danych
 

2004 rok                                                  
Liceum Agrobiznesu
Wychowawca: Włodzimierz Pilarczyk
(zobacz zdjęcie)
1. Cienki Rafał
2. Donańska Bożena
3. Góral Sywester
4. Grącka Wioleta
5. Guć Aleksandra
6. Hatłas Łukasz
7. Kazimierczak Wojciech
8. Kędzia Magdalena
9. Kryczka Robert
10. Madalińska Justyna
11. Malinowska Ewelina
12. Malinowska Katarzyn
13. Niemiec Karolina
14. Niewiadomska Marta
15. Nitecka Renata
16. Olejnik Monika
17. Przybylska Jolanta
18. Smolarek Anna
19. Tomczyk Dagmara
20. Tokarek Łukasz
 

2004 rok                                                  
Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
Wychowawca: Barbara Potasiak
(zobacz zdjęcie)
1. Baś Karolina
2. Bączyk Jakub
3. Błasiak Dorota
4. Borowiecka Magdalena
5. Buczek rafał
6. Cechowska Magdalena
7. Chlebicz Barbara
8. Chudobińska Sylwia
9. Ciemcioch Barbara
10. Gocałek Adrian
11. Grzegorzewska Agnieszka
12. Ignaczak Anna
13. Justyna Ewelina
14. Kamieniak Ewelina
15. Karpińska Karina
16. Kolasa Aneta
17. Kepa Paulina
18. Kupajczyk karolina
19. Krysiak Aleksandra
20. Łuczak Monika
21. Pędziwiatr kamila
22. Przybylska Beata
23. Szudarska Edyta
24. Raj Beata
25. Zieterska Urszula
26. Walasik Żaneta
27. Wesoła Anna

2004 rok                                                  
Technikum Agrobiznesu
Wychowawca: Barbara Potasiak
- brak innych danych

2004 rok                                                  
Technikum Żywienia po Zasadniczej Szkole Zawodowej
Wychowawca: Bolesław Banaszczyk
- brak innych danych

2005 rok                                                            
Policealne Studium Informatyczne
Opiekun: Piotr Bendkowski
1. Jażdżyk Piotr
2. Perlińska Marta
3. Wróblewski Maciej
4. Wróblewska Aneta
5. Trzaskowska Danuta
6. Tokarek Marzena
7. Terela Dominika
8. Świątczak Artur
9. Śnieg Beata
10. Surowy Sylwester
11. Strzelczyk Adam
12. Strąk Ewa
13. Stępnik Krzysztof
14. Smolarek Małgorzata
15. Popielas Katarzyna
16. Płuciennik Tomasz
17. Piasecki Krzysztof
18. Pleciński Piotr
19. Pawłowski Łukasz
20. Ochocki Arkadiusz
21. Nowakowska Anna
22. Michniewicz Małgorzata
23. Lewandowicz Anna
24. Langowska Wioletta
25. Kubik Przemysław
26. Kowalczyk Katarzyna
27. Korcewicz Piotr
28. Kobiera Marta
29. Kędziak Arkadiusz
30. Kałuża Paulina
31. Hes Monika
32. Grzelak Dominik
33. Gruszczyński Mariusz
34. Gniłka Tomasz
35. Cieślak Anna
36. Binek Anna
 

2007 rok                                                            
Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
Wychowawca: Marta Kopytowska
(zobacz zdjęcie)
1. Edyta Beczkowska
2. Arek Bednarek
3. Karolina Brodziak
4. Emila Ciemniewska
5. Iwona Dorocińska
6. Tomek Dębski
7. Justyna Głąb
8. justyna Kobiera
9. Ewelina Kolęda
10. Barbara Krawczyk
11. Robert Lekki
12. Natalia Maciaszek
13. Marcin Modrzejewski
14. Izabela Mrozowicz
15. Aleksandra Paś
16. Rafał Poklasiński
17. Katarzyna Przybylska
18. Aneta Skała
19. Karolina Stępień
20. Damian Tomaszczyk
21. Sylwia Uryszek
22. Sebastian Wejman
23. Grzegorz Wesołowski
 

2009 rok                                                            
Liceum Ogólnokształcące
Wychowawca: Anna Jaszczak
1. Błaszczyk Łukasz
2. Jakóbczak Szymon
3. Kazimierczak Beata
4. Krata Sylwia
5. Krawczyk Lidia
6. Kubicka Beata
7. Ławniczek Paulina
8. Mielczarek Dawid
9. Nowakowski Hubert
10. Otocka Agata
11. Sikora Igor
12. Sobala Paweł
13. Szafrańska Natalia
14. Warzęcha Izabela
15. Wesoły Tomasz
16. Wójtowicz Marzena
17. Zadzimska Anna
18. Zawiera Natalia
 

2010 rok                                                            
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Piotr Bendkowski
(zobacz zdjęcie)
1. Banasiak Adam
2. Cierpucha Sebastian
3. Cieślak Łukasz
4. Domeradzka Paulina
5. Drzazga Paulina
6. Hirsz Krzysztof
7. Jagielski Łukasz
8. Kamiński Tomasz
9. Koliński Patryk
10. Krawniak Michał
11. Nowacki Mariusz
12. Nowak Piotr
13. Szczubiałkiewicz Marcin
14. Szewczyk Tomasz
15. Świątek Rafał
16. Świniarski Piotr
17. Wawszczak Narcyz
 

2012 rok                                                            
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Dorota Augustajtys
(zobacz zdjęcie)
1. Bartosik Kuba
2. Jaguś Dawid
3. Karbowiak Dominik
4. Kaźmierczak Dawid
5. Kin Dawid
6. Kozieł Damian
7. Kowalczyk Damian
8. Krata Piotr
9. Krawczyk Adrian
10. Krystkiewicz Przemysław
11. Owczarek Maciaj
12. Rakociński Mateusz
13. Szewczyk Krystian
 

2015 rok                                                            
Technikum Architektury Krajobrazu
Wychowawca: Anna Kruszyńska
1. Adamczewska Sylwia
2. Bajer Małgorzata
3. Bernasiak Aleksandra
4. Ciechanowska Sandra
5. Frach Marta
6. Kałużny Kamil
7. Kmieć Paulina
8. Lorbiecka Magdalena
9. Maciejewska Daria
10. Olczak Kamil
11. Tomczyk Aneta
12. Urbańska Karolina
 

2015 rok                                                            
Technikum Agrobiznesu
Wychowawca: Lidia Jędraszek-Hachulska
1. Kamieniak Małgorzata
2. Krawczyk Marlena
3. Kuchnik Katarzyna
4. Kuliberda Beata
5. Niewiadomski Jakub
6. Sowała Patryk
7. Zdyb Klaudia
 

2015 rok                                                            
Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
Wychowawca: Anna Kruszyńska
(zobacz zdjęcie)
1. Banasiak Justyna
2. Górska Aleksandra
3. Konczykowska Gabriela
4. Korkosz Joanna
5. Lechowicz Aleksandra
6. Maciocha Aleksandra
7. Nalewajczyk Milena
8. Nowicki Mateusz
9. Paprocka Karolina
10. Piechol Artur
11. Praszkowska Magdalena
12. Ratuszna Patrycja
13. Sowała Paulina
14. Wlazło Anna
15. Zalewska Natalia
 

2015 rok                                                            
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Lidia Jędraszek-Hachulska
(zobacz zdjęcie)
1. Grzelak Marcin
2. Kopka Witold
3. Polak Przemysław
4. Szymczak Dariusz
5. Wyrębski Grzegorz
6. Wzgarda Bartłomiej
 

2016 rok                                                            
Technikum Architektury Krajobrazu
Wychowawca: Piotr Bendkowski
(zobacz zdjęcie) (kapsuła: DG:19:0,85384 SG:51:30,72739)
1. Adamusiak Martyna
2. Aleksandrowicz Sylwia
3. Chadrysiak Samanta
4. Górski Dominik
5. Haładyniak Karolina
6. Janik Aleksandra
7. Jench Jakub
8. Krawczyk Damian
9. Krawczyk Mateusz
10. Kwiatkowska Angelika
11. Łyszkowicz Mariusz
12. Majda Żaklina
13. Malinowska Justyna
14. Nowak Grzegorz
15. Pajdzik Angelika
16. Płusa Marta
17. Swędrowski Wiktor
 

2016 rok                                                            
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Dorota Augustajtys
(zobacz zdjęcie)
1 Foręc Jakub
2 Gawlik Daniel
3 Grondowy Dawid
4 Kaczmarek Jakub
5 Krawczyk Kamil
6 Michalak Dominik
7 Przybylak Mateusz
8 Rakociński Kamil
9 Rębacz Piotr
10 Stawicki Piotr
11 Szewczyk Daniel
12 Szustak Paweł
13 Szymański Krystian
14 Ściebura Tomasz
15 Tyran Cezary
16 Wieczorek Damian
 

2016 rok                                                            
Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
Wychowawca: Dorota Augustajtys
(zobacz zdjęcie)
1 Chruściel Ewelina
2 Kaczmarek Aleksandra
3 Kowalczyk Daria
4 Kozioł Kamil
5 Kozłowski Witold
6 Malinowski Konrad
7 Miszczuk Kamila
8 Olejnik Patryk
9 Pawelska Małgorzata
10 Ratuszna Marta
11 Rodak Karolina
12 Sadzińska Anna
13 Szewczyk Edyta
14 Wawrzyniak Andżelika
 

2017 rok                                                            
Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
Wychowawca: Daria Haraśny i Wioletta Zięterska
(zobacz zdjęcie) (zobacz zdjęcie- wszyscy 2017)
1 Czerwiec Rafał
2 Jach Ewelina
3 Janecka Katarzyna
4 Kacperska Natalia
5 Kałużna Eliza
6 Krupińska Ewa
7 Niewiadomska Katarzyna
8 Rybak Antoni
9 Szewczyk Angelika
 

2017 rok                                                            
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Daria Haraśny i Wioletta Zięterska
(zobacz zdjęcie) (zobacz zdjęcie- wszyscy 2017)
1 Frydrychowski Michał
2 Gała Kamil
3 Gawlik Krystian
4 Grzelak Dawid
5 Owczarek Michał
6 Walocha Łukasz
 

2017 rok                                                            
Technikum Architektury Krajobrazu
Wychowawca: Daria Haraśny i Wioletta Zięterska
(zobacz zdjęcie) (zobacz zdjęcie- wszyscy 2017)
1 Ciesak Dawid
2 Gorczycki Adrian
3 Grzanka Angelika
4 Iwańska Magdalena
5 Kaczmarek Ewelina
6 Malinowski Marcin
7 Nastarowicz Agata
8 Owczarek Joanna
9 Owczarek Katarzyna
10 Strzelczyk Tomasz
11 Wyrębska Magda
 

2018 rok                                                            
Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
Wychowawca: Anna Jaszczak
(zobacz zdjęcie) (zobacz zdjęcie- wszyscy 2018)
1. Błaszczyk Nina
2. Bocian Karolina
3. Buczkowska Malwina
4. Długosz Nikolas
5. Florczak Patrycja
6. Gibka Marta
7. Głowacka Angelika
8. Kościelniak Karolina
9. Kredens Edyta
10. Kucharski Maciej
11. Łazińska Katarzyna
12. Malinowski Dawid
13. Mikołajczyk Daria
14. Miłej Mikołaj
15. Nicińska Katarzyna
16. Opieczyńska Dominika
17. Ratuszna Klaudia
18. Szewczyk Sylwester
19. Wańdoch Sylwia
20. Wieloch Martyna
21. Witczak Natalia
 

2018 rok                                                            
Technikum Rolnicze
Wychowawca: Anna Jaszczak
(zobacz zdjęcie) (zobacz zdjęcie- wszyscy 2018)
1. Białecki Michał
2. Bocian Mateusz
3. Brożyna Damian
4. Ciapciński Sylwester
5. Godliński Bartosz
6. Graczyk Dominik
7. Grala Tomasz
8. Krawczyk Filip
9. Siwiaszczyk Dawid
10. Werner Monika
11. Wielgórksi Robert
 

w górę

© Copyright Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

Youtube ZSR Sędziejowice
Facebook ZSR Sędziejowice
Nasze Miasto ZSR Sędziejowice
BiP ZSR Sędziejowice
Elektroniczna skrzynka podawcza ZSR Sędziejowice